va taip buna kai moterys vairuoja ;D
Gera reklama ta, - dėl kurios jūs sustojate pažiūrėti
Anonimas
5053
Anonimas
5505
#5 butent. Ypac kai tevai namie, o kolonkes dar ijungtos gan garsiai. :D
LietuvaiteV
5506
geras!
Mivo.
5506
Prie tuborg reklamos irgi sustoji pažiūrėt ir surast kur tą sušiktą garsą išjungt.
Anonimas
5506
www.youtube.com/watch?v=DhxqzZrUIMM nu va kaip jii ten stobi... sveria kokia 20kg max ir tiek...
Murcielago
5507
geriau nei tuborg reklama
sima48
5507
nice
Vilius_4_eminem
5507
Geras pastebėjimas.
|

