tai koks skirtumas ipodas ar dar kas :D man tai puikiai veikia :D
Genialus būdas, - kaip praleisti nuobodžią pamoką.
Anonimas
5260
Anonimas
5324
Man labai gerai suveike, o kaip jums nzn
SlimShady
5344
bandziau nesamone nepadeda
Anonimas
5344
As neturiu IPodo, todel man nesigaus... ;(
Anonimas
5344
ir per visą klasę girdisi kaip ošia ir visi lūžta išskyrus mokytoją, nes ji priekurtė
Anonimas
5344
Nukopijuota nuo kopijos. Cia demotyvacija.lt :)
Mr.Troll
5344
Isikisk kalonke i rankove.
sharmas
5344
Buvo
|

