Vienam vadovely buvo parasyta apie kokybe: Achujel, px dar, xujova, prisikta :D
Gavus vadovėlį - svarbiausia ne turinys, o kam jis priklausė prieš tave.
Anonimas
5042
Spartasaurus
5043
Vadovėliai ? lazyoptimist.files.wordpress.com/2011/12/yao-ming-meme.jpg
Anonimas
5043
Ce gryna tejsybe
trumpas
5043
Kadangi buvau dvejetukininkas, todel visada vadovelius gaudavau vienas paskutiniu , tad sie budavo labiausiai apsiure. Taciau gale mokslo metu vadovelio stovis budavo tarp geriausiai issilaikiusiu.. :D
Firework
5043
Na, man asmeniškai jokio skirtumo, kai iš vyresnių pažinojau gal tik keletą :)
Anonimas
5043
Kiekvienais metais ta pati demotyvacija ;/
Anonimas
5043
pagaliau gavau keno norejau
Anonimas
5043
Taip. Ir visi klausinėja "kieno buvo tavo?"
Emma11956
5043
True story
Anonimas
5043
atsimenu kaii tik gaudavom naujas knygas tai iskart isklases galo pasigirsdavo: ,,Atsiverskit 102pls" ir ten dazniausiai kokia nesvankybe budavo :D
|

