#22 cia kaciuka paaukojo kazkas ja... ;ED
Gatvės artistai - Žmonės, kurie iš vargo daro tai, ką myli...
Anonimas
5585
Anonimas
5768
Jau vien už kačiuką galima paaukoti 2-ubai daugiau :)*
Anonimas
5802
jo, tingi dirbti, bet čiuju lengviau užsidirba tiek kiek jam reikia, o ne milijonus vien darydamas tai ką nori
Anonimas
5817
@#19 prie ko cia tas Bieber'is??..
Anonimas
5824
Dar apie Bieber'ius pradės. :D:D:D:D:D
Anonimas
5838
man tai cia ta kate putli labiausiai i akis krenta:D noreciau tokio Garfildo namie:D
Anonimas
5843
#13 daug gatves muzikantu (is kitu saliu) yra nusipelne daug daugiau pinigu ir sloves negu tas Byveris,
Anonimas
5845
Jetus kokia ft.. >.<
Anonimas
5845
Mieeela
Anonimas
5855
@13# Eilinis asilas, sėdintis prie kompo. Iš kur tu jau žinai, kad jis tingi dirbt?? Ir iš kokios subinės išvis ištraukei, kad jis grot nemoka?
Anonimas
5865
eilinis kvailys, tingintis dirbti ir nemokantis groti :) pripazinkit
Anonimas
5866
nieks nieko čia nežaloja..
kasiakas
5882
#10 kas tau ka zaloja?
Anonimas
5882
bet kad katinuka zaloja tai atsiprasau !!!! asshole
chzarija
5895
saunuolis grojantis berniukas
cloudmaker
5913
Et, kaip miela :)
navickielis
5916
ziauru ;/// jauciu bent savo gitara atiduociau.. ;//
Setas
5917
Gražu, gerbiu tokius žmones ;)
varnius
5920
cia turi but juokinga....
Pokstininkas
5921
Graži katė ^^
Anonimas
5921
Geras sis zmogus
Anonimas
5922
Geras
Anonimas
5922
wtf ?
|

