#22 cia kaciuka paaukojo kazkas ja... ;ED
Gatvės artistai - Žmonės, kurie iš vargo daro tai, ką myli...
Anonimas
5588
Anonimas
5771
Jau vien už kačiuką galima paaukoti 2-ubai daugiau :)*
Anonimas
5805
jo, tingi dirbti, bet čiuju lengviau užsidirba tiek kiek jam reikia, o ne milijonus vien darydamas tai ką nori
Anonimas
5819
@#19 prie ko cia tas Bieber'is??..
Anonimas
5827
Dar apie Bieber'ius pradės. :D:D:D:D:D
Anonimas
5840
man tai cia ta kate putli labiausiai i akis krenta:D noreciau tokio Garfildo namie:D
Anonimas
5846
#13 daug gatves muzikantu (is kitu saliu) yra nusipelne daug daugiau pinigu ir sloves negu tas Byveris,
Anonimas
5848
Jetus kokia ft.. >.<
Anonimas
5848
Mieeela
Anonimas
5858
@13# Eilinis asilas, sėdintis prie kompo. Iš kur tu jau žinai, kad jis tingi dirbt?? Ir iš kokios subinės išvis ištraukei, kad jis grot nemoka?
Anonimas
5867
eilinis kvailys, tingintis dirbti ir nemokantis groti :) pripazinkit
Anonimas
5869
nieks nieko čia nežaloja..
kasiakas
5885
#10 kas tau ka zaloja?
Anonimas
5885
bet kad katinuka zaloja tai atsiprasau !!!! asshole
chzarija
5897
saunuolis grojantis berniukas
cloudmaker
5916
Et, kaip miela :)
navickielis
5918
ziauru ;/// jauciu bent savo gitara atiduociau.. ;//
Setas
5919
Gražu, gerbiu tokius žmones ;)
varnius
5922
cia turi but juokinga....
Pokstininkas
5924
Graži katė ^^
Anonimas
5924
Geras sis zmogus
Anonimas
5924
Geras
Anonimas
5924
wtf ?
|

