#22 cia kaciuka paaukojo kazkas ja... ;ED
Gatvės artistai - Žmonės, kurie iš vargo daro tai, ką myli...
Anonimas
5587
Anonimas
5770
Jau vien už kačiuką galima paaukoti 2-ubai daugiau :)*
Anonimas
5804
jo, tingi dirbti, bet čiuju lengviau užsidirba tiek kiek jam reikia, o ne milijonus vien darydamas tai ką nori
Anonimas
5818
@#19 prie ko cia tas Bieber'is??..
Anonimas
5826
Dar apie Bieber'ius pradės. :D:D:D:D:D
Anonimas
5839
man tai cia ta kate putli labiausiai i akis krenta:D noreciau tokio Garfildo namie:D
Anonimas
5845
#13 daug gatves muzikantu (is kitu saliu) yra nusipelne daug daugiau pinigu ir sloves negu tas Byveris,
Anonimas
5846
Jetus kokia ft.. >.<
Anonimas
5847
Mieeela
Anonimas
5857
@13# Eilinis asilas, sėdintis prie kompo. Iš kur tu jau žinai, kad jis tingi dirbt?? Ir iš kokios subinės išvis ištraukei, kad jis grot nemoka?
Anonimas
5866
eilinis kvailys, tingintis dirbti ir nemokantis groti :) pripazinkit
Anonimas
5868
nieks nieko čia nežaloja..
kasiakas
5884
#10 kas tau ka zaloja?
Anonimas
5884
bet kad katinuka zaloja tai atsiprasau !!!! asshole
chzarija
5896
saunuolis grojantis berniukas
cloudmaker
5915
Et, kaip miela :)
navickielis
5917
ziauru ;/// jauciu bent savo gitara atiduociau.. ;//
Setas
5918
Gražu, gerbiu tokius žmones ;)
varnius
5921
cia turi but juokinga....
Pokstininkas
5923
Graži katė ^^
Anonimas
5923
Geras sis zmogus
Anonimas
5923
Geras
Anonimas
5923
wtf ?
|

