#22 cia kaciuka paaukojo kazkas ja... ;ED
Gatvės artistai - Žmonės, kurie iš vargo daro tai, ką myli...
Anonimas
5586
Anonimas
5769
Jau vien už kačiuką galima paaukoti 2-ubai daugiau :)*
Anonimas
5803
jo, tingi dirbti, bet čiuju lengviau užsidirba tiek kiek jam reikia, o ne milijonus vien darydamas tai ką nori
Anonimas
5817
@#19 prie ko cia tas Bieber'is??..
Anonimas
5825
Dar apie Bieber'ius pradės. :D:D:D:D:D
Anonimas
5838
man tai cia ta kate putli labiausiai i akis krenta:D noreciau tokio Garfildo namie:D
Anonimas
5844
#13 daug gatves muzikantu (is kitu saliu) yra nusipelne daug daugiau pinigu ir sloves negu tas Byveris,
Anonimas
5846
Jetus kokia ft.. >.<
Anonimas
5846
Mieeela
Anonimas
5856
@13# Eilinis asilas, sėdintis prie kompo. Iš kur tu jau žinai, kad jis tingi dirbt?? Ir iš kokios subinės išvis ištraukei, kad jis grot nemoka?
Anonimas
5865
eilinis kvailys, tingintis dirbti ir nemokantis groti :) pripazinkit
Anonimas
5867
nieks nieko čia nežaloja..
kasiakas
5883
#10 kas tau ka zaloja?
Anonimas
5883
bet kad katinuka zaloja tai atsiprasau !!!! asshole
chzarija
5895
saunuolis grojantis berniukas
cloudmaker
5914
Et, kaip miela :)
navickielis
5916
ziauru ;/// jauciu bent savo gitara atiduociau.. ;//
Setas
5917
Gražu, gerbiu tokius žmones ;)
varnius
5920
cia turi but juokinga....
Pokstininkas
5922
Graži katė ^^
Anonimas
5922
Geras sis zmogus
Anonimas
5922
Geras
Anonimas
5922
wtf ?
|

