Sutinku šiaip su vyraujančia nuomone apie tuos ubagiaučius, bet sutikit, pastebėjimas geras :D
Gatvėje - Visi neturi, patys nusišovė arba paskutinę rūko
Anonimas
5592
Anonimas
5593
ismokai rukyt - ismok ir nusipirk!
Anonimas
5594
Priklauso nuo to kaip praso
Teenagor
5595
nerūkau.
Anonimas
5595
Tai džiaukis kad mandagiai čėšina, nes tokius trešėjus, tai tik siųst nx reiktų.
Anonimas
5595
užknisa kai aš nerūkau, ir sakau "pavaišink", o aš sakau "nerūkau bl." O tada pažiūri į mane ir ant veido išraiškos jo visos mintys matos "apgailėtina, kokį š*dina melą bando prastumt" ar pan. tai užknisa, rimtai , nusiperka tegu
Anonimas
5595
ubage nusipirkt ir nereikes prasyt:D
Anonimas
5595
Pats suauk demo kurejau :D turbut is savo patirties sukurei sita demo, nes akivaizdu, kad eini gatve ir prasineji cigareciu kaip ubagas :D neturi, tai ir nerukyk!
Anonimas
5595
PATI NERUKAU, BET NX TUR KAZKAS DALINT, nueik i nusiperk, pirma nebetie laikai, antra cia tas pats kas priejus sakyt turi pinigu >
Anonimas
5595
niekad ne esu prases cigaretes nepazistamuju, nes man tai skamba kaip ubagavimas... Pirmas dalykas kodel kazkam kazka turiu duoti, kai paciam nieks nieko dykai neduoda. o papraso kas rukyt pasaukau parduotuve ten nueini paduodi 7,9lt pasakai winston'o ir isigyji
shaliX
5595
Nėra ko chaliavint, už tai. Neturi - nerūkai.
Anonimas
5595
Išmokai rukyt - išmok ir nusipirkt :S
Anonimas
5595
arba tokiems moliams neduoda
|

