Garbė - Bendžiaminai Franklinai, didžiuojuosi tavimi.

2009.12.30 dArkyLT
  • 150
6
Garbė







Nuotraukos nėra
Anonimas 5856    
nice
Nuotraukos nėra
cigo 5903    
#3 jei esi idijotas ir nesupranti demotyvacijos tai eik i savo turgu ir tylek. SKAITYTK KA RASO DEMOTYVACIJOS AUTORIUS DUBINA TU....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5991    
man tokios foto ZIAURIAI patinka xD hehe
Nuotraukos nėra
Anonimas 6007    
oba, merga į subinę pinigą susikišo, tai bent įvykis...
Nuotraukos nėra
Anonimas 6015    
ar nukris doleris?

dar zemiau :D
Gynce 6019    
damn
Grįžti į viršų