Gamtos mįslė : - degtinės skonis vienas it tas pats, o nuotykiai,jos paragavus visada skirtingi.

2010.08.13 oksana
  • 93
15
Gamtos mįslė :







Nuotraukos nėra
Anonimas 5767    
Jo, nereikejo uzdeti tos Lenku degtnes :(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5791    
eh tie nuotykiai paragavus poland sobieski
Nuotraukos nėra
Anonimas 5795    
wtf ble.., geresni pav. reikėjo uždet dabar poland nu pize..,
Nuotraukos nėra
Anonimas 5796    
Lenkų pankai zajebyste
Nuotraukos nėra
Anonimas 5796    
Aš ir nustebau kad poland. gerdamas nežiūriu į etiketę :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5796    
POLAND???!!!!!!!!!!! omg! shame on you for this pic.lenkas stoli?
Nuotraukos nėra
Dina 5797    
xe ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5797    
#2 Nebuciau pastebejas
Paulius93 5797    
Iš TV savaitė :) Užvedžiau madą :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5797    
kas tiesa tai ne melas :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5797    
buvo
Pykciurna 5797    
čia jau faktas ,kad skirtingi :D
Nuotraukos nėra
oksana 5797    
it* - ir
nedidelė klaidelė :)
Grįžti į viršų