Gaila, - Kad žmonės, nevertinantys gyvenimo, negali jo padovanot trokštantiems gyventi

2012.01.23 zvp
  • 135
9
Gaila,







Nuotraukos nėra
Anonimas 5267    
geros ausines, AKG :)
zvp 5267    
#7 Tam reikia sutikimo, girdėjai?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5267    
Kaip tai negali? Apie organų/kraujo donorystę negirdėjot?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5268    
Ne tau sprest
Nuotraukos nėra
Anonimas 5268    
Deja gyvenimą pradeda vertinti tik kritinėse situacijose, kai sunkiai susergame, atsiranda mirties pojūtis ir t.t. Bet pasveikus mažai kas keičiasi, po kiek laiko viskas teka sena vaga.
Taute 5268    
pliusas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5268    
Nera tokiu, kurie nevertina, yra tik tie, kurie apsimeta, kad nevertina ir jie vadinami pochuistais. Kiekvienas esantis sio vaiko situacijoj pradeda mastyt kitaip ir tai suprantama.
Nuotraukos nėra
aaa1 5268    
#1 seip tu mires... kaip tu cia..
demotyvass 5268    
super.
Grįžti į viršų