Futbolas - Dabar suprantat, kodėl aš jį myliu?

2010.05.17 rossoneri
  • 111
43
Futbolas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5198    
Best game EVER!!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5746    
dviraciu remu kolekcija.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5812    
Believe me , it has :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5848    
pitiful Lithuanian translations. Could have left it in the original language, would have made more sense.
n3xt 5849    
žiūrėjau moterų futbolo varžybas vien dėl to, nes galvojau, jog kaip per vyrų futbolo varžybas, gale pasikeis marškinėliais.. :?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5856    
blemba gaila kad pana zino kad fules nemekstu butu su kase tai ant destopo uzsideciau kad panervuot :D
Gusta-Fang 5860    
#4 Oh jee..RRrrrrrrr;))))
rossoneri 5862    
Torres??? ble ryzas, visas strasdanotas....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5862    
TU ji myli, nes zaidzia tokie grazus futbolininkai kaip Ronaldo, Villa, Tores, Beckam? Ne? Musu mintys tada nesutapo... :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5873    
tam> #32: man tai gamta ne motina o aplinka, kuri mane suformavo, o formavima lemia daug veuksniu...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5873    
ne, nesuprantam
Nuotraukos nėra
Anonimas 5878    
Grozi nulemeia teviskos ir motiniskos chromosomos kurios susigryzmina krosingoverio metu profazeje. Toks jau cia motinos gamtos vaidmuo...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5878    
Pats tu susifeilinai #29. Taigi tas grožis yra savotiškas kiekvienam, be to, genų fondo per tris ar keturias kartas tu tikrai nesunaikinsi. O.o Ir be to, grožis - visiškai atsitiktinis dalykas, kurį nulemia motulė gamta.
kasiakas 5879    
#29 blem reiks kaikam papasakot sia istorija :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5879    
24# SUSIFEILINAI !!!!! pirmas dalykas tu imetei anglu komandos futbolininkes . o anglijoje retai pamatysi naturaliai ir tikrai grazia moteri ! kodel ? nes 17a vyko raganu deginimas ir grazios moterys buvo daginamos Tipo savo kerais vilioje vbyrus taip per dideli laiko tarpa sunaikino didele daly genu fondo. ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5879    
#24 ir nesu tokia kaip tu sakai 'baisi lenta' :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5879    
tame esme kad as net futbolo nezaidziu :D o kita sporta sportuoju :D
rossoneri 5879    
Kiek pazystu merginu kurios taip pat zaidzia futbola, tai yra nemazai tikrai geru :)
kasiakas 5879    
#24 tai cia tik su apranga taip atrodo gal, pistu gerai spakliaus apsirengtu kaip tos virsui ir pize kitas vaizdas butu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5879    
o tiesa tokia, kad sportitinkės moterys dažniausiai lentos ir baisos būna.
www.jamesprickett.co.uk/images/eng800x600.jpg
Nuotraukos nėra
Anonimas 5879    
man per futbola ir kojos kaulas skilo :D dbr sedziu gibse :D
Hvangha 5879    
Nu sori, nesuprantu visvien kodėl jį myli. ;D
rossoneri 5879    
man taip pat butu malonu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5879    
kolega vardu "vardas" paaiskink sito video prasme kuri cia uzpostinai. nes man nelabai risasi, ir butu malonu jei paaiskintum.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5879    
#4 uuuuuuuuuuuuuu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5879    
As tai dar nesuprantu, kodel tu ji myli. :D
indigokid 5879    
;D
rossoneri 5879    
man irgi (think)
indigokid 5879    
bet #9 žinutė keistai nuskambėjo, kažkodėl ;D
rossoneri 5879    
nieko, nieko, neisizeidziau :D
indigokid 5880    
oi ;D
rossoneri 5880    
as ir esu vaikinas :)
indigokid 5880    
aš maniau kad tu vaikinas ;x
rossoneri 5880    
zinau, as turiu skoni :)
indigokid 5880    
;D
rossoneri 5880    
:D
Ausryt 5880    
#4 Vat če tai Ooooo taip ;D
indigokid 5880    
#4 omg.. (mm) ooo taip
rossoneri 5880    
#3 barberstyle.files.wordpress.com/2008/11/186793312_864b82e969.jpg pasidziauk mano megstamiausios komandos zaidejais :)
indigokid 5880    
hm. futbola myliu, bet jeigu čia būtų sustatyti karšti futbolininkai, mano atsakymas taip pat būtų "ooo taip" ;D
rossoneri 5880    
oooooo, taip :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5880    
o taip :D
Grįžti į viršų