Forsai - tokie rūpestingi, kad nuolat visų klausinėja: "Gal turi problemų!?"

2009.09.30 Anonimas
  • 576
300
forsas,problemos,rupestis







Nuotraukos nėra
Anonimas 5133    
#297 Mačiau ne kartą forselį susitraukusį gatvėj... o paskui tas pats jau su kitais tokiais pat degradais eina, tai jau išsiskėtęs, rėmą išmetęs, toks vaizdas kad mafijos bosas eina, nors atrodo apgailėtinai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5525    
Jo jo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5530    
antras #295 turejo but
Nuotraukos nėra
Anonimas 5530    
#259 Forsai mldc yra, ir po viena dauguma musu nebijo eiti briedi tu, retai pamatysi forsa issigandusi 1 einanti, cia skinai velniai tik su dideliais skaiciais ereliai, o po viena tik ir dairosi issigande, kad i plike negautu...
#259 sutinku forsu pliku mazai buna, dazniausiai tiesiog trumpais plaukais kaip ir pridera baxuram.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5617    
as gejus tocnas...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5637    
Forsai niekada nesikerpa plaukų plikai išimčiu yra :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5637    
#291 O tu vienas iš jų :D Forsiukas meiliukas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5706    
Cia skinas gi
anonimas 5706    
pasakyk nuo kada forsai camo kelnes nesioja?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5718    
#278
kause blet
Nuotraukos nėra
Anonimas 5720    
cia skinas o ne forsas bl
Sam. 5721    
Rūpestėliai mūsų. (sun)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5725    
Kaunas fotkej ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5730    
Dabar forsai nori kad juos vadintų *patriotais*
Nuotraukos nėra
Anonimas 5731    
FAIL. Forsų neskire.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5732    
:D
Nuotraukos nėra
diamond_ 5742    
:D geras
Laurucea 5745    
Bent kas rūpinasi kitais. (sun)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5746    
Tai turbut jo ir nepaklause, nes vis del to nezino kaip tas forsas atrodo.:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5747    
Nu, o manes paklause: kas tau yra?!?!!? :D kaip miela..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5750    
papai
shapynas 5754    
neskiriu skino nuo forso :D patys rupestingiausi zmones forsai, nes jie patys pirmi pasiteiraus: turi problemu?! :D
Nuotraukos nėra
uzi_neh 5757    
Jie tikrai rūpestingi, net fotika atimt norėjo, nes medi fotografavau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5766    
cia nesha i skina xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5772    
ispradziu idekit foto forso o ne kazkokio skino :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5775    
o dieve amžina neapykanta tarp miestų,gydykitės gal.;)
robhertytute 5775    
geras. :-D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5776    
Ponas cha, tu man į tokį išbridelį neši, nebegaliu. Vien tuo kad žydai nesiskiria nuo Lenkų..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5777    
aš lezbė
Rabarbariukas 5777    
#276 :D:D:D::D:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5778    
aš gėjus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5779    
tik kaune visi tokie draugiski... vilniuj problemas sprendzia
Nuotraukos nėra
outofmisery 5781    
its ok!
tesiog turi zinoti ar ju turi dar ar turi parukyt, pridegt, kas nepatinka, ko ziuri, kur ziuri ir t.t. wiskas cia gerai. jie tesiog lb smalsus. ((:
Nuotraukos nėra
Anonimas 5783    
true teisingai sako, šio paveikslėlio esmė atskleisti kai kuriuos gatvės ypatumus.. o tarp lenkų ir žydų skirtumų tikrai nėra daug...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5788    
aš žinau, jog skirtumas yra tarp jų. Bet ir tie ir tie yra visuomenės atmatos - taigi, koks skirtumas ar čia pavaizduoti skinai ar gezai ar forsai ar fyfos.. ar bebrų įlanka
Nuotraukos nėra
Anonimas 5789    
True, tu tai tikrai savo kultūrines žinias parodei. OMg sako koks skirtumas. speju tarp Lenku ir Žydu skirtumo irgi nera
Nuotraukos nėra
Anonimas 5789    
koks skirtumas ar čia forsas ar skinas? gi tas pats šudas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5791    
ce skinas , autorius neskiria skinu nuo forsu....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5791    
skinas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5795    
Fone forsai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5799    
ce seip skinas :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5799    
Forsai vaiksto ne po viena nes bijo gaut i morda :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5799    
forsai seip su treningais vaiksta ir ne po viena ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5800    
Cia skinheadas, ne forsas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5801    
#258 duh
Nuotraukos nėra
Anonimas 5801    
Forsu irgi buna pliku..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5802    
ir visada paklaus kas negerai "kas tau nepatynk?"
Nuotraukos nėra
Anonimas 5803    
uoj blm koks skirtumas koks zmogaus stilius,kiekvienas sprendzia kaip nori atrodyt,visi mes zmones,banglai forsai ar dar bbz kas...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5804    
#253 koks skirtumas ir forsas gali but nusiskutes
aimas 5805    
cia "riabiatos" :D
(50-100)
Grįžti į viršų