Firefox - patyrė netikėtą problemą dėl Windows

2010.10.03 trick
  • 570
41
firefox,lape,langas,windows







Nuotraukos nėra
Anonimas 5633    
#37 #36 #35 ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5633    
Čia tas pats kas Windows Vista ;D
GraffitiXIX 5655    
Prajuokino ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5728    
#37 #36 #35 žudikai susirinko :"D
RYBA 5728    
erikas patyrė ką reiškia prikolinti :D
erikaslt 5728    
RYBA patyrė netikėtą problemą dėl žvejų
RYBA 5732    
opera patyrė netikėtą problemą dėl apple
Nuotraukos nėra
Anonimas 5735    
pieva
Nuotraukos nėra
Anonimas 5737    
o demotyvacija kame?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5742    
Aš naudojau Safari, Explorer, Firefox, o dabar Operą ir visi patyrė tikėtinų problemų dėl windows :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5745    
#30 as naudoju exploreri bet vistiek man ziauriai juokinga
Nuotraukos nėra
Anonimas 5745    
#30 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5745    
nesupratę matyt visdar naudojasi internet exploreriu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5745    
#28 Net neskamba. xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5746    
as buciau pavadines kaipnors: windows riboja firefox galimybes
Nuotraukos nėra
Anonimas 5746    
made my day :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5746    
Parodziau info mokytojai tai ta vos nenukritO is juoko xD
Melina 5746    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5746    
bballzone.net isbandykit :)
Nuotraukos nėra
mezym 5746    
Geras. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5746    
:D uzmuse ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5746    
#13 tai jau tikrai kad nuzude. xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5746    
#12 tai čia tu be humoro jausmo :D
Spyrijus 5746    
Kai čia gerumo... xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5746    
Nepagaunu, wtf? Xl
Nuotraukos nėra
Anonimas 5746    
#12 tai tu cia durneli be jokio humoro jausmo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5746    
#14 botas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5746    
#12 eik tu ''fail'' esi , fail'u ir liksi ..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5746    
vienas juokingiausiu :D kol pagavau biski uztruko :D bet nuzude :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5747    
nesąmonė -_- kam juokinga, tai išvis žmonės be jokio humoro jausmo... kas yra banalu, yra banalu...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5747    
zvengiu :D geras :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5747    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5747    
Nuzude :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5747    
pz zudantis ;D
Keksas 5747    
Uzskaitau:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5747    
pzda :D
Nuotraukos nėra
deraz 5747    
kaip prajuokino :D
Nuotraukos nėra
delety 5747    
firefox ir taip gerai draugauja su linux ;)
Nuotraukos nėra
doviss1 5747    
db reiks firefox draugauti su linux :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5747    
gaidys
Nuotraukos nėra
Anonimas 5747    
Cia geras ;D
Grįžti į viršų