#37 #36 #35 ;D
Firefox - patyrė netikėtą problemą dėl Windows
Anonimas
5629
Anonimas
5629
Čia tas pats kas Windows Vista ;D
GraffitiXIX
5651
Prajuokino ;D
Anonimas
5724
#37 #36 #35 žudikai susirinko :"D
RYBA
5725
erikas patyrė ką reiškia prikolinti :D
erikaslt
5725
RYBA patyrė netikėtą problemą dėl žvejų
RYBA
5728
opera patyrė netikėtą problemą dėl apple
Anonimas
5731
pieva
Anonimas
5733
o demotyvacija kame?
Anonimas
5738
Aš naudojau Safari, Explorer, Firefox, o dabar Operą ir visi patyrė tikėtinų problemų dėl windows :D
Anonimas
5741
#30 as naudoju exploreri bet vistiek man ziauriai juokinga
Anonimas
5741
#30 :D
Anonimas
5741
nesupratę matyt visdar naudojasi internet exploreriu :D
Anonimas
5742
#28 Net neskamba. xD
Anonimas
5742
as buciau pavadines kaipnors: windows riboja firefox galimybes
Anonimas
5742
made my day :D
Anonimas
5742
Parodziau info mokytojai tai ta vos nenukritO is juoko xD
Melina
5742
:D
Anonimas
5742
bballzone.net isbandykit :)
mezym
5742
Geras. ;D
Anonimas
5742
:D uzmuse ;D
Anonimas
5742
#13 tai jau tikrai kad nuzude. xD
Anonimas
5742
#12 tai čia tu be humoro jausmo :D
Spyrijus
5742
Kai čia gerumo... xD
Anonimas
5742
Nepagaunu, wtf? Xl
Anonimas
5742
#12 tai tu cia durneli be jokio humoro jausmo :D
Anonimas
5743
#14 botas :D
Anonimas
5743
#12 eik tu ''fail'' esi , fail'u ir liksi ..
Anonimas
5743
vienas juokingiausiu :D kol pagavau biski uztruko :D bet nuzude :D
Anonimas
5743
nesąmonė -_- kam juokinga, tai išvis žmonės be jokio humoro jausmo... kas yra banalu, yra banalu...
Anonimas
5743
zvengiu :D geras :D
Anonimas
5743
:D
Anonimas
5743
Nuzude :D
Anonimas
5743
pz zudantis ;D
Keksas
5743
Uzskaitau:D
Anonimas
5743
pzda :D
deraz
5743
kaip prajuokino :D
delety
5743
firefox ir taip gerai draugauja su linux ;)
doviss1
5743
db reiks firefox draugauti su linux :D
Anonimas
5743
gaidys
Anonimas
5743
Cia geras ;D
|

