Fengšui - Pagal kompiuterastus

2013.11.08 ne2rnas
  • 31
9
fengsui,kompiuterastai,baldu, isdestymas






kamstelis 4613    
Gyvenkit vieni, ir visur bus žalia zona.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4613    
Jėzau, kokie nepatyrę... Čia kad tampyt būtų saugu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 4614    
#3 deja, programuotojas ir patyręs, bet tokių bajerių dar nematęs
Nuotraukos nėra
Anonimas 4614    
literally salia duru raudonoj zonoj pas mane. fapinu kiek noriu kada noriu
Nuotraukos nėra
Anonimas 4614    
Nu suprantai, kai pornūškę žiūri, kad neužtiktų tampant tai sužymėta kur saugu kur ne
Nuotraukos nėra
Anonimas 4614    
Galit paaiskint ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 4614    
#2 Ne kompiuterastas - nesuprasi.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4614    
mano tai pavojuj, dėl ko čia taip?
Emma11956 4615    
Mano kompas stovi ,,beveik nėra pavojaus'' zonoje :D
Grįžti į viršų