Gyvenkit vieni, ir visur bus žalia zona.
Fengšui - Pagal kompiuterastus
kamstelis
4613
Anonimas
4613
Jėzau, kokie nepatyrę... Čia kad tampyt būtų saugu :D
Anonimas
4614
#3 deja, programuotojas ir patyręs, bet tokių bajerių dar nematęs
Anonimas
4614
literally salia duru raudonoj zonoj pas mane. fapinu kiek noriu kada noriu
Anonimas
4614
Nu suprantai, kai pornūškę žiūri, kad neužtiktų tampant tai sužymėta kur saugu kur ne
Anonimas
4614
Galit paaiskint ?
Anonimas
4614
#2 Ne kompiuterastas - nesuprasi.
Anonimas
4614
mano tai pavojuj, dėl ko čia taip?
Emma11956
4615
Mano kompas stovi ,,beveik nėra pavojaus'' zonoje :D
|

