Gyvenkit vieni, ir visur bus žalia zona.
Fengšui - Pagal kompiuterastus
kamstelis
4610
Anonimas
4610
Jėzau, kokie nepatyrę... Čia kad tampyt būtų saugu :D
Anonimas
4611
#3 deja, programuotojas ir patyręs, bet tokių bajerių dar nematęs
Anonimas
4611
literally salia duru raudonoj zonoj pas mane. fapinu kiek noriu kada noriu
Anonimas
4611
Nu suprantai, kai pornūškę žiūri, kad neužtiktų tampant tai sužymėta kur saugu kur ne
Anonimas
4611
Galit paaiskint ?
Anonimas
4611
#2 Ne kompiuterastas - nesuprasi.
Anonimas
4611
mano tai pavojuj, dėl ko čia taip?
Emma11956
4612
Mano kompas stovi ,,beveik nėra pavojaus'' zonoje :D
|

