Gyvenkit vieni, ir visur bus žalia zona.
Fengšui - Pagal kompiuterastus
kamstelis
4607
Anonimas
4607
Jėzau, kokie nepatyrę... Čia kad tampyt būtų saugu :D
Anonimas
4608
#3 deja, programuotojas ir patyręs, bet tokių bajerių dar nematęs
Anonimas
4608
literally salia duru raudonoj zonoj pas mane. fapinu kiek noriu kada noriu
Anonimas
4608
Nu suprantai, kai pornūškę žiūri, kad neužtiktų tampant tai sužymėta kur saugu kur ne
Anonimas
4608
Galit paaiskint ?
Anonimas
4608
#2 Ne kompiuterastas - nesuprasi.
Anonimas
4608
mano tai pavojuj, dėl ko čia taip?
Emma11956
4610
Mano kompas stovi ,,beveik nėra pavojaus'' zonoje :D
|

