o kas jai belieka daryt? su tokia isvaizda tik bibliotekoj dirbt.
Feministė - Nelaiminga moteris, kuri įpiršinėja kitoms, kad jos irgi yra nelaimingos
Anonimas
5752
Anonimas
5822
Taigis chia elementarus pavydas, jos pachios i Hooter'ius dirbti neprieme... Tai belieka tik su plakatu stoveti ;)
Anonimas
5869
na taip Feminismas pradejo plisti butent tada kai moterys arba gyveni nelaimingos arba kai skustis nelikdavo del ko...
Anonimas
5873
o komentatoriai tikri imbecilai :)
Anonimas
5879
"Dūra" atsiprašant :)
Anonimas
5883
tai.. visi protestuotojai, teisiu aktyvistai, gay rights ir taip toliau .. tera silpnos psichikos zmones. sunki vaikyste ar dar koks shudas.
Anonimas
5886
jei nori lygiu teisiu, lai eina kelininkem dirbt, strojkese plytas nesiot, gales dziaugtis ;D
Anonimas
5887
Jauchiu ziurkike uzsiparinus kad niekas neduoda ir nenori jos:D tai va ir pradeda stumt, ir yrodynet savo tiesas :D
Anonimas
5887
kad jus tas pacias nuotraukas dedat, tik komentarus pakeiciat!
valkata
5887
jei ne plakatas tai ji vapse susilietu su aplinka :D
Absurd
5887
Na moteris su plakatu, tikrai nepanaši į puošmena...
Anonimas
5887
kas per mumija ta plakata laiko? :D
Anonimas
5887
TEN VYRAS!!! Dedu galva kad ten vyras
Anonimas
5887
leiskim moterims eit i kokias bokso kovas nerusiuot tarp moteru ir vyru bokso ir pazekim ka tada sakys apie lygias teises :D
Anonimas
5887
:)))
|

