dfsgas
Feisbraukis
Anonimas
5319
Anonimas
5490
klausosi ar bambali alaus kas atveza.
Vilius_4_eminem
5515
#20 ir ką ji demotyvuoja? Prasidėjo juokingų paveiksliukų kėlimai...
Anonimas
5520
To isproteje. Nu tai ble jei nepatinka ko ziuri! Man cia juikinga demotyvacija. Jei tau ne,su savo surugusia nuotaika,cia nesireiks! Ziurek kas patinka?
Anonimas
5521
Jau vapsie neturit is ko daryt tu demotivaciju kazkokius nesuprantamus sudus kuriat,ir jame cia bajaris? Feisbraukis,nu ...ec
Anonimas
5521
#17 Su savo komentarais man šuns nepadėsi surast
Anonimas
5521
ce greiciau facešliauskis :D
Anonimas
5521
chatas atsidare :D
Anonimas
5521
:D
Anonimas
5521
Taip. Gal tau padės.
Anonimas
5521
nu mano zmona dingo . tai ka as turiu ateit ir skustis cia?
Anonimas
5521
#11 Ko prie mano barzdos prikibai? Gražink šunį
Victushka
5521
#10 Nesiskūsk.
Anonimas
5521
Mano šuo dingo o jūs čia linksmiatės ... Man nebejuokinga
Anonimas
5521
bulve nax
Anonimas
5521
Šlifuoja gatves.:D
Anonimas
5521
klausosi, ar kokia masina neatvaziuoja
ega
5521
cja truputuka uzsnjudau
Anonimas
5521
bbd tu ant jos nes ten tavo foto?
Anonimas
5521
bbd as ant tokios demotyvacijos
Nigeris9
5521
Gerulis :D
Anonimas
5527
Užskaitau šitą :D
Anonimas
5528
va ka vadinu demotyvacija ;D
|

