Feisbraukis

2011.05.15 whatnaa
  • 367
23
Feisbraukis







Nuotraukos nėra
Anonimas 5319    
dfsgas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5490    
klausosi ar bambali alaus kas atveza.
Nuotraukos nėra
Vilius_4_eminem 5515    
#20 ir ką ji demotyvuoja? Prasidėjo juokingų paveiksliukų kėlimai...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5520    
To isproteje. Nu tai ble jei nepatinka ko ziuri! Man cia juikinga demotyvacija. Jei tau ne,su savo surugusia nuotaika,cia nesireiks! Ziurek kas patinka?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5521    
Jau vapsie neturit is ko daryt tu demotivaciju kazkokius nesuprantamus sudus kuriat,ir jame cia bajaris? Feisbraukis,nu ...ec
Nuotraukos nėra
Anonimas 5521    
#17 Su savo komentarais man šuns nepadėsi surast
Nuotraukos nėra
Anonimas 5521    
ce greiciau facešliauskis :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5521    
chatas atsidare :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5521    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5521    
Taip. Gal tau padės.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5521    
nu mano zmona dingo . tai ka as turiu ateit ir skustis cia?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5521    
#11 Ko prie mano barzdos prikibai? Gražink šunį
Victushka 5521    
#10 Nesiskūsk.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5521    
Mano šuo dingo o jūs čia linksmiatės ... Man nebejuokinga
Nuotraukos nėra
Anonimas 5521    
bulve nax
Nuotraukos nėra
Anonimas 5521    
Šlifuoja gatves.:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5521    
klausosi, ar kokia masina neatvaziuoja
ega 5521    
cja truputuka uzsnjudau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5521    
bbd tu ant jos nes ten tavo foto?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5521    
bbd as ant tokios demotyvacijos
Nuotraukos nėra
Nigeris9 5521    
Gerulis :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5527    
Užskaitau šitą :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5528    
va ka vadinu demotyvacija ;D
Grįžti į viršų