dfsgas
Feisbraukis
Anonimas
5314
Anonimas
5485
klausosi ar bambali alaus kas atveza.
Vilius_4_eminem
5511
#20 ir ką ji demotyvuoja? Prasidėjo juokingų paveiksliukų kėlimai...
Anonimas
5516
To isproteje. Nu tai ble jei nepatinka ko ziuri! Man cia juikinga demotyvacija. Jei tau ne,su savo surugusia nuotaika,cia nesireiks! Ziurek kas patinka?
Anonimas
5516
Jau vapsie neturit is ko daryt tu demotivaciju kazkokius nesuprantamus sudus kuriat,ir jame cia bajaris? Feisbraukis,nu ...ec
Anonimas
5516
#17 Su savo komentarais man šuns nepadėsi surast
Anonimas
5516
ce greiciau facešliauskis :D
Anonimas
5516
chatas atsidare :D
Anonimas
5516
:D
Anonimas
5516
Taip. Gal tau padės.
Anonimas
5516
nu mano zmona dingo . tai ka as turiu ateit ir skustis cia?
Anonimas
5516
#11 Ko prie mano barzdos prikibai? Gražink šunį
Victushka
5516
#10 Nesiskūsk.
Anonimas
5516
Mano šuo dingo o jūs čia linksmiatės ... Man nebejuokinga
Anonimas
5516
bulve nax
Anonimas
5516
Šlifuoja gatves.:D
Anonimas
5516
klausosi, ar kokia masina neatvaziuoja
ega
5516
cja truputuka uzsnjudau
Anonimas
5516
bbd tu ant jos nes ten tavo foto?
Anonimas
5516
bbd as ant tokios demotyvacijos
Nigeris9
5516
Gerulis :D
Anonimas
5522
Užskaitau šitą :D
Anonimas
5523
va ka vadinu demotyvacija ;D
|

