Fanai... - ...jie sutiks su betkokiu jūsų žodžiu.

2010.01.14 gedas93
  • 142
15
facebook,fanai,deadmau5,demotyvacija







Nuotraukos nėra
Anonimas 5841    
Geras. ;D man uz tai ir patinka FB.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5851    
Net nezinot kaip ten deadmau5'ui buvo, diskutavo jis su kitu antifanu ir susigincijo, ir veliau nusileido jam ir parase whatever tipo koks skirtumas, ir visi todel spaude patinka ir komentavo. susizinokit tada rasykit.
AnimeShifter 5880    
#12 cia add-on'as ant browserio. reik getstyles.com
Nuotraukos nėra
Anonimas 5902    
kaip pasikeist facebook skina kad butu bent jau panasus y tavo ? :)
STT 5903    
pornografija
Nuotraukos nėra
Anonimas 5903    
lievas šits..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5912    
Narai. :)
wwestas 5922    
Ak tie fanai :D
J0keris 5937    
;D krc whatever:D
Roneta 5950    
Tikra tiesa , fanai sutiks su bet kuo , net ir whatever :) Sutinku su visu savo favorito žodžiu :)
Nuotraukos nėra
VBexplorer 5991    
ir dar kiek prikomentavo hebra :D
Nuotraukos nėra
gedas93 5996    
Aha, dabar jau 692 žmonės(-ių) tai mėgsta ;D
giedriuxxx 5999    
:D lazinuos db daugiau yra :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6002    
Šitas nužudė:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6004    
sometimes things get so whatever
Grįžti į viršų