FACEBOOK - Vienintelė vieta, kur gali šnekėtis su siena

2010.10.14 edvonis
  • 458
24
facebook







Nuotraukos nėra
Anonimas 5474    
Tikra tiesa :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5717    
Ne,mano klasiokas įeidamas kabnetan sienai sako "laba diena".
Nuotraukos nėra
Anonimas 5720    
#7 - Misteris Teisybe :D
erikaslt 5722    
mes priklausomi nuo facebook
Nuotraukos nėra
Anonimas 5725    
Autorius ziuriu issiugdes komiko gyslele. taip juokinga kad net graudu
laurra86 5726    

GERAS:D

Nuotraukos nėra
Anonimas 5726    
Ir vienintelė vieta , kur gali pabaksnoti žmogų jo neliesdamas.
gretagreat28 5727    
:D
Nuotraukos nėra
Azuolaite 5728    
#14 tiesa ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5728    
#3 nispauskit! MIRSIT!!! MES VISI MIRSIM!!!!!! AHAHAHAAHAHAH!!!!!!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5729    
#14 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5729    
Facebook vienintelis išgarsino demotyvaciją..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5729    
#5 true ;]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5729    
Damn, tiesa :D
Nuotraukos nėra
Dimania 5729    
#8 Ka rimtai? O mes tai nesupratom. Thanks for Captain Obvious!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5729    
facebook > onelt +mirc :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5730    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5730    
Ne su siena tekalbi o ant zmogaus sienos rasai jis tau atraso arba ne
Nuotraukos nėra
Anonimas 5730    
Nu cia dar nieko, bet kai siena pradeda klabet su tavim, tai jau kazkas negerai...
Lukasas 5730    
netavo ++++ ;D nebent be nuotraukų ir fake anketom :O nors porą temačiau tokių :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5730    
vienintele vieta kur niekas ant nieko nestumia tai facebookas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5730    
ne. aš pvz ir namie galiu pašnekėt su siena
Nuotraukos nėra
Anonimas 5730    
ir kiek zinau vasaros 5 renkasi normalesni nei snukiaknygej
povilasq 5730    
nu dar yra vasaros 5 ;D
Grįžti į viršų