FACEBOOK - Vienintelė vieta, kur gali šnekėtis su siena

2010.10.14 edvonis
  • 458
24
facebook







Nuotraukos nėra
Anonimas 5479    
Tikra tiesa :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5722    
Ne,mano klasiokas įeidamas kabnetan sienai sako "laba diena".
Nuotraukos nėra
Anonimas 5725    
#7 - Misteris Teisybe :D
erikaslt 5727    
mes priklausomi nuo facebook
Nuotraukos nėra
Anonimas 5730    
Autorius ziuriu issiugdes komiko gyslele. taip juokinga kad net graudu
laurra86 5730    

GERAS:D

Nuotraukos nėra
Anonimas 5730    
Ir vienintelė vieta , kur gali pabaksnoti žmogų jo neliesdamas.
gretagreat28 5731    
:D
Nuotraukos nėra
Azuolaite 5732    
#14 tiesa ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5733    
#3 nispauskit! MIRSIT!!! MES VISI MIRSIM!!!!!! AHAHAHAAHAHAH!!!!!!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5733    
#14 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5734    
Facebook vienintelis išgarsino demotyvaciją..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5734    
#5 true ;]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5734    
Damn, tiesa :D
Nuotraukos nėra
Dimania 5734    
#8 Ka rimtai? O mes tai nesupratom. Thanks for Captain Obvious!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5734    
facebook > onelt +mirc :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5734    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5734    
Ne su siena tekalbi o ant zmogaus sienos rasai jis tau atraso arba ne
Nuotraukos nėra
Anonimas 5735    
Nu cia dar nieko, bet kai siena pradeda klabet su tavim, tai jau kazkas negerai...
Lukasas 5735    
netavo ++++ ;D nebent be nuotraukų ir fake anketom :O nors porą temačiau tokių :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5735    
vienintele vieta kur niekas ant nieko nestumia tai facebookas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5735    
ne. aš pvz ir namie galiu pašnekėt su siena
Nuotraukos nėra
Anonimas 5735    
ir kiek zinau vasaros 5 renkasi normalesni nei snukiaknygej
povilasq 5735    
nu dar yra vasaros 5 ;D
Grįžti į viršų