Europa V.S. JAV - 1:0

2010.05.03 rossoneri
  • 257
46
Europa V.S. JAV







Kamosa 5449    
10:0
Nuotraukos nėra
Anonimas 5781    
Europines Grazuoles :)))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5797    
šitas geras, užskaitau. ;D
Monta 5825    
Bendrai viska paemus ir susumavus, Pritariu minciai :D
Nuotraukos nėra
IevaPoli 5833    
Mc'Donalde valgyt arsiau nei Cernobily gyvent
Nuotraukos nėra
Anonimas 5859    
#34 Viskas elementaru Europiečių merginų yra daug daugiau gražių nei Europiečių vaikinų :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5867    
Kad sunku tiem fast food restoranam atsispirt ;x skanu.. mmm. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5868    
Kairei sikna tai olialia ;D bet desine irgi nebloga ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5870    
Turejo omeny kad mergu daugiau graziu nei bernu europoj :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5882    
tos uzpakaliuka kaireje tirai geras :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5882    
Kaip vadinas galingiausias JAV cheminis ginklas? :) ar tik ne mc'donald's? :D
Nuotraukos nėra
Prancuzasgnk 5883    
%33 as ir nelebai supratau to komentaro :D
rossoneri 5884    
#33 "europieciu daugiau graziu nei europieciu :/ " pz luztu is tavo komentaro :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5884    
europieciu daugiau graziu nei europieciu :/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5884    
O as dar norejau i Amerika :D jau nenoriu ^^
Nuotraukos nėra
Anonimas 5886    
1:0 STRINGAI VALDO!!!! BET TIK NEISLINDE SITEPOS
Nuotraukos nėra
Anonimas 5887    
#29,
Pasižiūrėk filmą "Food Inc.". Gal tada suprasi, kaip nusišnekėjai. Macdonads'uose dauguma amerikiečių valgo todėl, kad neturi pinigų normaliam maistui (ten fast food'as belekiek pigiau) ar laiko pavalgyti namie.
O kas dėl to, kad USA (dar, žinok, A yra gale - United States of AMERICA) yra geresnė valstybė, tai, pirma, yra nuomonės/skonio reikalas, o antra negalima lyginti Amerikos ir Europos, nes viena yra šalis, o kitas yra žemynas, sudarytas iš daug valstybių.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5888    
Tos nuotrauka merginos kur nestora yra prancuziciete.Beje US geresne valsytybe nes ekonomika t.t geresne o del mcdonaldo zmones valgo pasirinktinai jei nori valgo jei nenori nevalgo.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5890    
#25 Taik tik Šnedijoj :D
Nuotraukos nėra
Prancuzasgnk 5891    
EUROPA VALDO
Kristea 5892    
Nice ;D
Vyncas 5893    
Pasisekė mum, kad pas mus zjbs panos xD Bet, Šnedijoj geriausios
Nuotraukos nėra
Anonimas 5893    
Fū ble.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5894    
geras užrašas kairėj kampe "prikk :)"
Nuotraukos nėra
Anonimas 5894    
me luw hamburgerzzz
Nuotraukos nėra
Anonimas 5895    
#19 raminkis vinco garbintojau
Nuotraukos nėra
Amber 5895    
tikra tiesa :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5896    
Vyncas loxas Vyncas loxas Vyncas loxas Vyncas loxas Vyncas loxas Vyncas loxas Vyncas loxas Vyncas loxas Vyncas loxas Vyncas loxas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5896    
#19 tu totalus debilas o ne kebabas
chzarija 5896    
o taip, europa laimi :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5896    
V.S. - FAIL!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5897    
Cia tai teisybe ble!
rossoneri 5897    
Tai lek sportuot Shini
Nuotraukos nėra
Anonimas 5897    
Chia prilauso nuo zmogaus, ka jis valgo, ir ar prisiziuri saves.... ta prasme sportuoja, ar mankshtinasi, .... nes vien sededamas prie pc sveikesniu netapsi... :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5898    
tiesa...:/
p.s. megstu hamburgerius! :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5898    
gal ir nezinau kai as prisiziurejau ka amerikieciams daro bet buna taip kad mcdonaldas sakykim dirba visa para ir isikures miesto vidury ir sakykim 22:00 jau nebelabai kur tu ten rasi kavine tai tenka uzeit i mcdonalds buna tokiu variantu istikro
Nuotraukos nėra
Anonimas 5898    
taikliai pastebeta :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5898    
McDonalds į metus tenka apsilankyt vos kelis sykius, nieko ten skanaus nėra
Nuotraukos nėra
Anonimas 5898    
ie apskritai bent jau man tie macdonalds neskanus, slamstas kazkoks,
Nuotraukos nėra
Anonimas 5898    
PRIKIN JEI TA USA BOBA PAMATYTU SITA PAVEIKSLELI KJP UZSIPARINTU xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5898    
#4 Ju europoje senai pilna tik lietuvoje neseniai atsirado kazkas daugiau negu macdonald... ir tu tiesiog apie mazai ka dar zinai gyvendamas lietuvoje... nes pvz as pats tj kiek zinau apie kitas salis tj is mazos keliavimo patirties ir is interneto, bet matau kad kai kurie praktiskai isvis nieko nezino :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5898    
#4 Na, melskimes, kad nebutu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5898    
tuoj ir europoi bus tokios pat merginos jei toliau statys visokius mcdonaldus ir burger kingus :D
fucks 5898    
ta po kairei ti gerule :)))))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5899    
nice one ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5899    
JAV owned! ^^
Grįžti į viršų