LOL vokeciai :D
Europa - Ištvirkėliai mes kažkokie.
Anonimas
5394
Anonimas
5827
užskaitau. xD
Anonimas
5839
pz :D
Anonimas
5861
:D Vokietijai pzdc :D
Anonimas
5866
Šveicarijai žiauru :D
Anonimas
5880
krc mnes esam ta vieta kur buna trap kiausu ir siknos ;D
AnimeShifter
5881
SURPRIZE BUTTSECKTS!
Anonimas
5893
svarbu LT nedulkina :D
Anonimas
5972
Manot "Po Land" ir vokietije subinės vietoje, tai sutapimas? :D
Anonimas
5973
labiau bibys i bata atrodo. svedai suomiai vokietija sveicarija ir austrija
Lijanelea911
5983
kas kam rūpi..
Anonimas
5993
Čia su paint programa durniau tu.Ir taip matos.
Anonimas
5993
Paduok debilau gera daikta tai sugadina... po mokyklos taip geografija besimokantys pradeda kalbet kaip lietuvoj blogai...
Anonimas
5995
ko tai nestovi svedams nuo vokisku subiniu :D
Anonimas
5995
fantazijos turi bičiukas :D
Anonimas
5995
Užskaitau šita :D
Rated
5996
Nenorėčiau gyventi Vokietijoj :D
Anonimas
5996
Šitas nieko
|

