LOL vokeciai :D
Europa - Ištvirkėliai mes kažkokie.
Anonimas
5391
Anonimas
5823
užskaitau. xD
Anonimas
5835
pz :D
Anonimas
5858
:D Vokietijai pzdc :D
Anonimas
5863
Šveicarijai žiauru :D
Anonimas
5876
krc mnes esam ta vieta kur buna trap kiausu ir siknos ;D
AnimeShifter
5877
SURPRIZE BUTTSECKTS!
Anonimas
5890
svarbu LT nedulkina :D
Anonimas
5969
Manot "Po Land" ir vokietije subinės vietoje, tai sutapimas? :D
Anonimas
5969
labiau bibys i bata atrodo. svedai suomiai vokietija sveicarija ir austrija
Lijanelea911
5979
kas kam rūpi..
Anonimas
5990
Čia su paint programa durniau tu.Ir taip matos.
Anonimas
5990
Paduok debilau gera daikta tai sugadina... po mokyklos taip geografija besimokantys pradeda kalbet kaip lietuvoj blogai...
Anonimas
5991
ko tai nestovi svedams nuo vokisku subiniu :D
Anonimas
5992
fantazijos turi bičiukas :D
Anonimas
5992
Užskaitau šita :D
Rated
5993
Nenorėčiau gyventi Vokietijoj :D
Anonimas
5993
Šitas nieko
|

