Estai.. - Jie vis dar nesuvokė, kam reikalinga kariuomenė

2011.05.27 chius
  • 104
9
Estai..



Nuotraukos nėra
Anonimas 4941    
#7 Yra saliu kurios neturi kariuomenes pvz Islandija,Linchtensteinas
Rocknroll 5183    
Kai rytine treniruote visai sauniai.LIUX
Nuotraukos nėra
Anonimas 5199    
#6 debile tu, nera salies kuri neturetu kariuomenes
Nuotraukos nėra
Anonimas 5466    
Estai neturi kariuomenes durneli...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5507    
Už karą beprasmiškiau tik hardstylas. Geriau eitų kokių darbų nudirbt visuomenės labui, o jei pavargę, tai marš ilsėtis.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5507    
"Gerai vyrai. Rytoj Mokysimes valsa sokti."
AsMigle 5508    
0:52 Girdėjau pažįstamą žodį. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5508    
truksta balto remelio aplink vidio
J4L 5508    
Visiem reikia atsipalaiduoti :D
Be to čia matosi kad treniruote rytine vyksta.
Grįžti į viršų