Estai.. - Jie vis dar nesuvokė, kam reikalinga kariuomenė

2011.05.27 chius
  • 104
9
Estai..



Nuotraukos nėra
Anonimas 4943    
#7 Yra saliu kurios neturi kariuomenes pvz Islandija,Linchtensteinas
Rocknroll 5185    
Kai rytine treniruote visai sauniai.LIUX
Nuotraukos nėra
Anonimas 5201    
#6 debile tu, nera salies kuri neturetu kariuomenes
Nuotraukos nėra
Anonimas 5468    
Estai neturi kariuomenes durneli...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5509    
Už karą beprasmiškiau tik hardstylas. Geriau eitų kokių darbų nudirbt visuomenės labui, o jei pavargę, tai marš ilsėtis.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5509    
"Gerai vyrai. Rytoj Mokysimes valsa sokti."
AsMigle 5510    
0:52 Girdėjau pažįstamą žodį. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5510    
truksta balto remelio aplink vidio
J4L 5510    
Visiem reikia atsipalaiduoti :D
Be to čia matosi kad treniruote rytine vyksta.
Grįžti į viršų