PhotoSHOP!!!!!!
Emo Rubiko kubas - Iššūkis toks sunkus, kad net galima nusižudyti
Anonimas
5048
Anonimas
5412
tai kad cia lengva toki sudet, duh
Anonimas
5412
#1 aš tai tiesiog išltpdavau tuos kvadračiukus ir sudėdavau
Anonimas
5413
#2 eik zudytis :Dfd
Anonimas
5413
:D
Anonimas
5413
#1 :D nežinau kodėl, bet tavo komentaras taip pramušo:D
gfnkasdgfs
5413
as tai atsimenu perklijuodavau langelius
|

