Nevarkit aiskint jiem kas yra emo, kodel jie emo. Neisaiskinsit. Ju galva nepriima kitokios nei daugumos informacijos. Tikiuosi kad greit atsiras mandresniu uz juos kurie juos spardys uz tai kad yra.mielieji,tada pajausit ka reiskia buti emo.
EMO - tiesiog maskiruotė vaikinams panašiems į merginas
Anonimas
5590
YunaFtw
5606
...Labai idomu, kuo jis panasus i mergina?>>''
black11
5692
#17 +1
Anonimas
5750
emo, yra nuo zodziu emocianalus, o emociju buna visokiu, o kvaiosos visokie pradeda nusisneket ir ant ju varyt is niekur nieko, patys debikai.
Anonimas
5782
Reikia padėti jiems pjaustytis venas :D
Anonimas
5818
emo yra pirmiausia muzikos stilius, vaiku paverstas i mada kopijuojant atlikeju stiliu..
Anonimas
5818
jibasinti loxus
Anonimas
5828
kuo kaikuriems trukdo emo, gotai, punkai, juk tie patys zmones su kojom rankom akim jausmais ir t.t tiesiok renkasi kitoki gyvenimo buda, rengimasi, vien del isvaizdos nereikia spresti ir niekinti ju : )
Anonimas
5844
#12 Blemba, va kur tikras lietuvių tolerantiškumas.
Anonimas
5862
karoe naikinti sita pydara nachui pagauni blet jam net kalcigranas nepadetu blet
Anonimas
5868
Neverk :(
Anonimas
5868
Nestumkit..
chzarija
5883
he he sita demotyvacija maciau emo.lt :)
killere
5883
maskiruote xD
Anonimas
5895
šiaip aš tolerantiškas, bet jei jau vaikiną negali atskirti nuo merginos, vadinasi tavo stilius peržengė ribas arba tu transvestitas.
ma2s
5921
konkretus kiausinis :)
Turbosraige
5926
teisybe
Anonimas
5940
cia vurykas? omg? :D
Anonimas
5944
:D Koks juokingas.. :)) Nestumt?? Stumsim! Iki pat skardžio... Gyvenimą reikia išmokt mylet, o ne jo nekęst...
Anonimas
5962
Nestumkit ant emo...
|

