Matyt su dujom
Ekologija - Nes kiekvienas iš mūsų rūpinasi gamta taip, kaip sugeba
Nebelwerfer
5178
Anonimas
5765
iki šitų automobilių švaros (kalbant apie CO2 emisija) daugeliui dar toli, nepriklausomai nuo variklio. Nepaisant to, kad tai, kas kažkada buvo įdėtas "šikantis ant vegetarų maisto" per metus orą teršia žymiau daugiau kartų. Lyginant jo masę ir degalų sąnaudas bei vairavimo komfortą, santykis neadekvatus ir vienareikšmiškai nukreiptas ekologiško transporto linkme. Susidėkit į savo Golf II naujus katalizatorius, va tada mes pakalbėsim apie ekologiją... Peace.
Anonimas
5768
#15 akis prasiplauk , lietuviski numeriai...
Juozapas
5769
jūs pažiūrėkit kiek važinėja Lietuvos keliais visokių senų golfų, pasatų ir bulkų su kiaurais duslikais, ir tada pasakykit kas labiau aplinką teršia... manau šitokių BMW net negamintų, jeigu jie labai terštų aplinką.
Anonimas
5769
#15 Tu anglisku numeriu nemates? Siaip jie geltoni buna ;ppp
Anonimas
5769
angliski numeriai
Anonimas
5769
Kokiek daug zinovu apie masinas atsirado ;o
Anonimas
5770
E30, tikrai reik turet daug pinigu, kad sita triperi ipirktum.
Anonimas
5770
BMW kaip ir LEXUS turbut dar daugiau yra pazenge su co2 ishskirimu i aplinka nei kiti automobiliai ir seip (yra dvieju rusiu automobiliai BMW ir visos kitos) Dejau ant jusu nuomones kurie stumia ant BMW nes ryskiai matosi kad negali ipirkti formlaiai geriausio Vokishko automobilio :) E30 FOREVA peace...
Anonimas
5770
durna demotyvacija, tiesiok visi pavydi tokios masinos tai ir sugalvoja kaip prikipti
Anonimas
5770
my bad. #6,ne #5
Anonimas
5770
#5 nezinai,nesakyk. mieste nuo 12,priklauso kaip vazineji. trasoj - nuo ~10 laikant pastovu leistina greiti ;)
Anonimas
5770
Eco nebutinai turi reikst ekologija.
Anonimas
5770
8-9 100km litrai jums daug su tokiu varikliu? jei nk neraukiat apie masinas tai maziau cia pilstykit is tuscio i kiaura
Anonimas
5770
Šis BMW daug ekologiškesnis už senus žiguliukus ar panašius šudus... Tad čia nėra nieko blogo.
jonaslt1
5858
#2 numeriai ECO1
Anonimas
5858
nepagavau?
Anonimas
5887
ekologija su 4,5 litro :D
|

