Kazkokia nesamon..
Eikit nx - Aš snaigė.
Anonimas
5078
Anonimas
5227
Negali vaikas mažas kaukės pasidaryt? Patys nesąmones darėt. O šiaip jau šita demotyvacija jau buvo, tik nepatvirtinta, o dabar įkėlė tokią pačią ir patvirtino...?
Drambliukas
5238
Kuklusklans
shamazs
5238
dar truko sone one.lt zenkliuko...
grafauskas
5239
Pats ir eik. Idiot
Anonimas
5239
:D gera
Anonimas
5254
Eik geriau vaikeli namu darbus daryti.
Anonimas
5254
snage xD
|

