#5 Tai ir neturėtų būti juokinga.
Ei, klausyk, - gal tu žinai, kur nafta?
zvp
4992
Anonimas
4992
visai nejuokinga...
Anonimas
5182
Ko cia rekaujat piemenai stipriausi islieka tik dziaukites kad stipriausiu pusej esat o tas bezdziones visas ten seniai reikejo issaudyt...
Anonimas
5202
Tikras Amerikieciu veidas
Anonimas
5447
Tiesa, kad daugiau tokiu žmonių pasauly,kurie savo gyvybe gali paaukot...
Geras_Iksas
5474
zino bet neisdave, todel dabar ir ilsisi :D
|

