#5 Tai ir neturėtų būti juokinga.
Ei, klausyk, - gal tu žinai, kur nafta?
zvp
4990
Anonimas
4990
visai nejuokinga...
Anonimas
5181
Ko cia rekaujat piemenai stipriausi islieka tik dziaukites kad stipriausiu pusej esat o tas bezdziones visas ten seniai reikejo issaudyt...
Anonimas
5200
Tikras Amerikieciu veidas
Anonimas
5446
Tiesa, kad daugiau tokiu žmonių pasauly,kurie savo gyvybe gali paaukot...
Geras_Iksas
5472
zino bet neisdave, todel dabar ir ilsisi :D
|

