Ei, bičas! - Nematei kur chebrytė nuskuto?

2011.02.19 etfop
  • 550
46
katasunis



Nuotraukos nėra
Anonimas 4820    
fotoshopas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5541    
#41 linksmuolė :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5571    
gers;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5587    
3 kart žiūrėjau ir 3 kart apsiverkiau iš juoko ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5587    
#41 nei pridursi - nei atimsi:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5592    
nesamone!! tai neimano! zmones negali kalbetis su gyvunais ..
Krc fake!
nr789 5592    
#32 tai jei nedirbi, iš kur žinai kiek dirbantys žmonės turi laiko?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5594    
;D
gretagreat28 5595    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5595    
#33 smuk
Nuotraukos nėra
Anonimas 5595    
nerealus :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5595    
-Kur ?
-Ten ! ----> ! :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5597    
uzskaitau ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5597    
#9 man ir tas labiausiai patiko :D eeei,sargas,kur biceliai nuskuto? :D o tas parode su ranka :D :D :D nerealiai cia :D prajuokino :D geras vaizdelis :D
Nuotraukos nėra
skiRone077 5598    
Tada bedarbiai, arba tinginiai, nes normalus, ir dirbantys zmones neturi demotyvacijoms laiko ;) As priklausau prie mokiniu..
nr789 5598    
#28 Nespręsk pagal save. Ne visi čia besilankantys mokinukai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5598    
as 30
Nuotraukos nėra
Anonimas 5599    
karoce, del kablelio pykstasi. per privatus barkites, kur det kablelius, o kur ne, cia komentarai apie demotyvacija siaip.
Bet to kablelio istikruju ten reikia, nes tai vienaruses sakinio dalys, berasciai.
Nuotraukos nėra
skiRone077 5599    
#25 Ei.... Is kur tiek pykcio :) Gyvenkit kaip Mikos dainoje: Relax, take it easy.. Toks stumimas ant kitu nera pagristas... O pagal "madingus" pasisakymus, tai turbut busi eiline klases durnele, internete pavirstanti Chuk Norris, arba Einsteinu, bandanciu irodyti savo durnos galvos ismastyta reliatyvumo teorija.. Juokdare!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5600    
as ir galiu paverkt ;D . p.S. kablelio nereikia ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5600    
Kas dar prisijungs paverkt? :D
nr789 5601    
#24 Imbecile, pirma išmok atsikirsti ir kritikuoti, o tik tada mane minėk.
Skaityk ką rašai, "garentuotoja/au" tu.
Jei jau parašei "padla" tai jau, ko gero, suvartei, sustūmei ir suvarei į būdą mane, ar ne? Jau man tylėt, taip?
Naivumo įsikūnijimas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5601    
Kablį reiktų dėt jei būtų turėjus mintį "naują ir kietą" tada galima dėt kablelį vietoj "ir" bet aš garentuoju kad padla naudojo visai kitą reikšmę
Nuotraukos nėra
Anonimas 5601    
Nereikia tarp tu naujas ir kietas, ne ta pati reiskia (tarkim didelis melynas kamuolys - na ir nereikia kablelio, tas pats ir cia)
nr789 5601    
#21 jau senokai tokiu atveju skyrybos ženklus renkasi autorius.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5601    
#20 reikia. apibudina bajeri: naujas, kietas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5601    
Labiausiai apgailėtina, kad iš tikrųjų to kablelio ten ir nereikia.. :)
Irmantelis 5601    
Tas kuris bando suvartyti nr789 ir kuriam nepavyksta,apgailetinas tu :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5601    
#15 Apsiverk arba susidegink :)
nr789 5602    
#16 iš aš galiu save pagirti kitu nicku, bet ar tai normalu? :)
Matyt buvau įžeidusi tave, ar ne?
Taip tau ir reikia.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5602    
#14 mldc :D Suvartei ta .. kuri visad bando lietuviu kalbos meistre pavaidint ;D utiutiu ;D
nr789 5602    
#14 Tai man jau verkt, ar ne?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5602    
#13 Turėčiau pabrėžti, jog tu turėjai padėti kablelį tarp žodžių "naujas" ir "kietas".
nr789 5602    
#12 oo koks naujas kietas bajeris, turbūt neseniai paplito tarp smėliadėžės chebrytės?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5602    
#9 Captain Obvious strikes again
Nuotraukos nėra
Anonimas 5602    
ninzes katinai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5602    
bleemba kai zvengiau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5602    
Svarbiausia tas vyras dar su ranka parodė kur eit :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5602    
*motyvacijas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5602    
Vaikai, pasiskaitykit šito puslapio taisykles ir pamatysit, kad cia galima deti ne tik demotyvacijas, emotyvacijas, bet ir linksmo turinio irasus. EIKIT SKAITYT TAISYKLIŲ.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5602    
xD
Teenagor 5602    
ne demo ;) bet geras :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5602    
geras
Mivo. 5602    
:D
NandP 5602    
Nors čia ir ne demo, bet vistiek geras :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5602    
norejau ta det bet galvoju nx juk cia jokios nedemotyvacijos ir pyst , zodziu manau reiketu atskiro puslapio tokiem dalykam bet lb patinka sitas
Grįžti į viršų