Egocentrikai - ar visdar galvojat, kad esate tokie svarbūs?

2009.10.07 ego
  • 117
39
egocentrizmas,pasaulis,kosmosas,planetos



Nuotraukos nėra
Anonimas 5232    
VY_Canis_Majoris kolkas didziausia
Nuotraukos nėra
Anonimas 5512    
Taip,o po Majoris jau kitos galaktikos prasideda.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5539    
Seip diziausia zinoma zvaigzde yra VY Canis Majoris.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5638    
Sako ziauru butu jej sprogtu saule :D as primetu kas butu jej vv cephei sprogtu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5745    
#34
Saule taip pat zvaigzde.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5756    
cia zvaigzdes ne planetos mohron..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5791    
gal busiu kvailas bet nezinojjau kad po saules gali buti dar daugiau planetu :/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5803    
VV CEPHEI BIG!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5833    
#29 parskraidink mums savo įspūdžius:)))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5833    
#28 Sėkmės.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5848    
norteciau nuskristi i visas :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5850    
Einam planetas naikint ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5857    
#26 būtų fun
Nuotraukos nėra
Anonimas 5859    
Pagalvokit kas butu,jei ta didziausia zvaigzde sprogtu...
Nuotraukos nėra
876 5859    
grazu :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5869    
nerealu ;)
Gusta-Fang 5873    
Ir cia der ne didziausios..;D
Sania 5878    
650000 kartu didesne uz zeme :D
kasiakas 5880    
blm jega :D issivaizduojat koks as mazas buvau pagal ta didziausia kujnia? :D
GuoDy 5880    
T.T Kokios mes nulinės reiškėmės xD..
Nuotraukos nėra
killere 5880    
O kur nibiru? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5890    
dar VY Canis Majoris pamirso ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5904    
zeba
dr.wombat 5916    
+5
Nuotraukos nėra
Anonimas 5940    
daba chebra primeskit vienos is tu jau milziniskuju dienos ilguma.... pzdc zemes para=24h to antares kiek metu blt net nzn kaip apskaiciuoti ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5945    
tai tik dangaus kunai, jie niekas palyginti su manim :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5971    
jega geresnio klipo apie zemes nesvarbuma nemaciau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5973    
Taip, vis dar galvoju.:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5978    
ir vis delto... SEX'AS!!!!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5990    
anyway verchhia sysimastyti, klipukas tia geras ...
LookAtMe 5992    
Pizdiec kaip zostkai, mes gi dulkes.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5998    
sun diameter 1392000
earth diam 12756

1392000/12756=~109, ne taip kaip video
Nuotraukos nėra
VBexplorer 6011    
yra ir daug didesniu atrasta ,cia dar palyginus senokas video :D o del to kad mes beveik niekas tai nebutinai ,palyginus su 6 dimensijos obijektais mes esam nerealiai dideli :D kaip mums yra tos zvaigzdes dedeles ,na bet zmogaus protui tai nera suvokiama ir zmogus niekada nesuvoks kokia visata ar kas ten dar dydzio yra istikruju.
Nuotraukos nėra
Anonimas 6024    
254 metus reiktu skrist apie ta planeta su reaktyviniu
Nuotraukos nėra
Anonimas 6041    
dejau ka turejau ant to ... xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 6088    
pxj ant dievo :D
osho 6100    
o kaip del 'zmogus buvo sukurtas pagal dievo atvaizda?' :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 6101    
super! geras įrodymas, kad mes - beveik niekas šitoj visatoj :)
Maya 6101    
Siulai planetas laikyt svarbesnes uz save? Ir kas is to? tipo einam dabar melstis?
Grįžti į viršų