#2 accepted
Ė tu, dvikoji, - ką mano broliui padarei?
Anonimas
5296
SlimShady
5407
zjbs demo bet galejo buti su kebabu :D
Rrrugyte
5444
Man visai nejuokinga
Anonimas
5551
Kai ziaurus zmones siais laikais....
Anonimas
5556
nekurkit tokiu demotyvaciju, net siurpas pereina...neturit ka veikt tai eikit i lauka geriauĄ
Anonimas
5588
Sudu kruva
Anonimas
5589
pize koke xuine... tas kuris rase cj žmogus be fantazios..
Anonimas
5607
Tylek suka ba ir tau padarys i sikna iesma sukis
Anonimas
5609
Sudas
NandP
5610
Šiškibabą XD
vienna
5613
Žiaurus žmonės, ir dar taip raštyti, tai ką aš žn.. neasmonė kažkiokia.
Anonimas
5614
#11 kai kiausinius nurove uz valgyma katinu ?:)
Anonimas
5614
#7 (Fūūūūū) saslykai...
Rasputinas
5614
spirciau tam katinui is kojos , amzinai nadeede gyvuliai
Anonimas
5615
katienos saslykas... jaunyste primena
Anonimas
5615
#6 kiki17, skirtingu gyvuliu mesa skiriasi kaip diena nuo nakties.
Anonimas
5615
#6 gal zinok mesa skirtingu guvuliu skiriasi kaip diena nuo nakties.....? galvok pries rasant kiki17.
Anonimas
5615
oj saslykai kaip sukirsciau...
Anonimas
5615
(mm) šašlykai..
kiki17
5615
apskritai valgantys mesa koks jums skirtumas kokia mesa? jus beleka valgytumet net jai ant katienos mesos uzrasyta kiauliena is kur jus suzinotumet kas per padaras ten buvo....
Anonimas
5615
daro tai tikrai, bet kai kurie perka... :D
Anonimas
5615
Na lietuviai nėra dx ir šašlykus daro iš kiaulienos jei ką...
Anonimas
5615
kas kiaulienos saslykus valgo, kas katienos.....
Anonimas
5615
agree
Anonimas
5615
Demotyvacija.lt goes shity
|

