Dvigubi standartai

2011.12.28 Kacerga
  • 223
6
Dvigubi standartai







Ignassin 5207    
Ką tik pasitvirtino, kad aš vaikinas :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5270    
katik suzinojau kad as vaikinas..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5292    
#3 nesijaudink man ir tjp gaunas :D
Nuotraukos nėra
NILNYHUG 5292    
taip iseina kad as bernas xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5292    
barako gyvenimas parode kad merginos netvarkingesnes uz daugeli bernu:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5292    
TRUE
Grįžti į viršų