perskaiciau
Duok žaibą, - jeigu sugebi perskaityti ir supranti reikšmę. Nes tik 50 iš 100 tai gali.
Anonimas
4943
Anonimas
5093
paskutinis shudas. durniai jus kurva negaliu ziuret
Mr_Nobody
5097
Nutrenkiau savo monitoriaus ekraną :D
Anonimas
5097
nesidziaukit kad perskaitot, nes like 45 is 100 nemoka aplamai skaityt arba nemoka anglu kalbos...
Anonimas
5097
jeigu anglu bent kiek mokeisi, tai nera kas cia perskaityti
Anonimas
5098
Perskaiciau.
Anonimas
5098
55 o ne 50 iš 100
Anonimas
5098
Kur mano zaibas? :D
Anonimas
5098
Pirma perskaiciau, po to suprataum kad cia vietom sukeistos raides
Anonimas
5098
Žonima, kad gilau pserktyati įš tkestą, tdėol dodau tau žiabą. (:
4everalone
5098
sugebu. is komentaru atrodo kad visi sugeba, bet tg niekas nesiskelbtu, kad nemoka :D
Anonimas
5361
nu,baikit girtis :D:D ir taip aisku kad visi gali perskaityt :D
Anonimas
5398
kas antras durnius tai gali perskaityt, kas cia nuostabaus ? ;D
Anonimas
5400
o dzieve, visi cia gali perskaityt
Anonimas
5402
CLOSE ENOUGH!
Anonimas
5405
Žaibuką? ;)
Anonimas
5408
As perskaiciau xD
Anonimas
5409
Perskaičiau
Anonimas
5409
Zaibas :D
Anonimas
5409
vienas juokas ce perskaityt ir suprast
Anonimas
5410
o kartais ne 55 gali.? neduodu žaibo, nes paprastai perskaityt nesugebi.
Anonimas
5410
DAIKT MAN ZAIBA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Anonimas
5410
Esu vieas is tu 55
Anonimas
5410
visi kas zino ta zodi gali perskaityt. Nes tipo smegenai skaito ne po raide o visa zodi. Reikia, kad butu pirma ir paskutine raide teisinga, o kitos bent kaip sudeliotos ir perskaitysi ta zodi.
Anonimas
5410
žibaas tau
|

