perskaiciau
Duok žaibą, - jeigu sugebi perskaityti ir supranti reikšmę. Nes tik 50 iš 100 tai gali.
Anonimas
4942
Anonimas
5092
paskutinis shudas. durniai jus kurva negaliu ziuret
Mr_Nobody
5096
Nutrenkiau savo monitoriaus ekraną :D
Anonimas
5096
nesidziaukit kad perskaitot, nes like 45 is 100 nemoka aplamai skaityt arba nemoka anglu kalbos...
Anonimas
5096
jeigu anglu bent kiek mokeisi, tai nera kas cia perskaityti
Anonimas
5096
Perskaiciau.
Anonimas
5096
55 o ne 50 iš 100
Anonimas
5096
Kur mano zaibas? :D
Anonimas
5096
Pirma perskaiciau, po to suprataum kad cia vietom sukeistos raides
Anonimas
5097
Žonima, kad gilau pserktyati įš tkestą, tdėol dodau tau žiabą. (:
4everalone
5097
sugebu. is komentaru atrodo kad visi sugeba, bet tg niekas nesiskelbtu, kad nemoka :D
Anonimas
5359
nu,baikit girtis :D:D ir taip aisku kad visi gali perskaityt :D
Anonimas
5397
kas antras durnius tai gali perskaityt, kas cia nuostabaus ? ;D
Anonimas
5399
o dzieve, visi cia gali perskaityt
Anonimas
5401
CLOSE ENOUGH!
Anonimas
5404
Žaibuką? ;)
Anonimas
5406
As perskaiciau xD
Anonimas
5408
Perskaičiau
Anonimas
5408
Zaibas :D
Anonimas
5408
vienas juokas ce perskaityt ir suprast
Anonimas
5408
o kartais ne 55 gali.? neduodu žaibo, nes paprastai perskaityt nesugebi.
Anonimas
5408
DAIKT MAN ZAIBA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Anonimas
5408
Esu vieas is tu 55
Anonimas
5408
visi kas zino ta zodi gali perskaityt. Nes tipo smegenai skaito ne po raide o visa zodi. Reikia, kad butu pirma ir paskutine raide teisinga, o kitos bent kaip sudeliotos ir perskaitysi ta zodi.
Anonimas
5409
žibaas tau
|

