Drovumo paradoksas - neprieini, nes bijai pasirodyti idiotu, bet tai ir verčia tave tokiu jaustis

2010.05.12 antoni
  • 504
63
drovumo, paradoksas,drovumas,drasa







Nuotraukos nėra
Anonimas 5620    
#56 Pats tu nesamone. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5780    
Likee
Nuotraukos nėra
Anonimas 5786    
nejuokingos demotyvacijos rulez
Nuotraukos nėra
Anonimas 5799    
Šiaip čia demotyvacija, tik nejuokinga :P demotyvacijos nevisada turi būti juokingos :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5800    
zopa, ne situacija .. :D bet realiai ne visad taip :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5802    
Gera demo (y)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5805    
#55 :D:D:D:D:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5813    
nesamone
MnjBrigita. 5817    
Jai nesi patyres to jausmo, nesuprasi. Ce ne baijris, o rimtas ir rielus dalykas : pp
Kira 5840    
#51 Tikra tiesa. Net ir man paskaustu ranka toki teksta rashyt :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5850    
Tiesa.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5854    
Pritariu
Nuotraukos nėra
robyte 5858    
Tikrai užjaučiu tuos kurie yra kitoki negu kiti... Iš kurių tyčiojasi.. Iš manęs nėra tyčiojamasi,nes aš moku pristaikyti.. Bet tiem žmonėm kurie tyčiojasi tikrai yra linksma tyčiotis iš kitokio negu kitu.. Pavaždžiu aš pasityčioju o tik poto suprantu kad to nereikėjo daryti nes niekada nebuvo iš manęs tyčiojamasi o jei pasityčiotų tikrai nepatiktų. Nors gal vienas kitas pasityčioja,bet aš viską nuleidžiu juokais,,nes nekreipiu į tai dėmesio... Patarčiau tokiem žmonėm nekreipti dėmesio nusibos tiem kurie tyčiojasi ir viskas baikta. Vsio.. Paskaudo ranką:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5868    
#46 pritariu :)
Nuotraukos nėra
pybodis 5872    
Gera demotyvacija,nes ją gali suprasti tik tai pragyvenes žmogus.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5873    
+5
Nuotraukos nėra
Anonimas 5873    
+5
Nuotraukos nėra
Anonimas 5880    
#42 idijotas :)))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5881    
Turbut pati cia geriausia demotyvacija !
Nuotraukos nėra
Anonimas 5881    
#42 skaityk zodinelis tu supistas idiote!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5881    
o nuo kada demotyvacija - humoras ?
Nuotraukos nėra
varnius 5881    
o kas cia juokingo?.. ner humoro ner demotyvacijos
Pokstininkas 5881    
Viena iš geriausių :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5882    
Taikliai pasakyta
Nuotraukos nėra
Anonimas 5882    
Dauguma zmoniu taip jaucias bet pas mane tokios problemos nesimato tfutfuftu :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5882    
Kaip demotyvacija, kabina net per rimtai. i like it.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5883    
+5
Nuotraukos nėra
Anonimas 5883    
Jie bijo kitokiu, o tu tokiu ir jautiesi...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5884    
tiesa. sunku atsikratyti kompleksu, perzengti savo paties sukurtus barjerus...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5884    
kjp pirstu i aki....
Sania 5885    
Man nelabai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5886    
Labai teisinga Demotyvacija:) neretai ji sutampa su mano aplinkybem:(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5886    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5886    
Kaiptik taip man dabar
Nuotraukos nėra
Anonimas 5886    
blet , bet galbut kiekvienas ji turim .
Nuotraukos nėra
Anonimas 5886    
Gryna tiesa...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5886    
+5
GuoDy 5886    
#25 Tu esi GAIDYS, ne autorius, eik žudytis. Knisi jau.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5886    
gaidys autoriu nachui kokius tu cia blet sudus dedi nachui trink bu uzpisa nesamones
henroXicated 5886    
Pas mane lygiai tokia pati situacija :)) Tikrai super, saunuolis autorius.
valkata 5886    
+5
StankiuX 5886    
Rimta demotyvacija :) +5
antoni 5887    
#20 visada prasom ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5887    
"antoni" Dekui uz geras demo.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5887    
is pradziu bandyk tik prieit.. o paskui jau kai neturesi kur dingt priejus tai savaime zodziai isleks ir nepajusi kada pasakei..
Hug 5887    
Idiotė... Idiotė aš esu, nes bijau prieit ir pasakyt ką jam jaučiu...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5887    
#15 pagal nika as is pradziu tai pagalvojau kad bachuras
Nuotraukos nėra
Anonimas 5890    
#13 Nieko ce sunkaus ,prieini ir paciesini kanors ,jaigu tik zodziu kysenei neieskai.
#14 Visiem ce giliai px ar tu merga ar bachurs ar transvestits. Nera skirtumo.
chzarija 5890    
14 - pagal nika lyg ir merga turetum buti, kaip coco shanel ar pan :)
Coco 5890    
Kodėl visi mane laiko bachūrų? :D
(50-63)
Grįžti į viršų