kazka paliko draugai.. :D yra tu amzinu draugysciu iki grabo lentos, so stfu, saliska autoriaus nuomone siuo atveju yra nuline ir parodo siauraprotiskuma ir nesuvokima. O jei as klystu, kad ji paliko drauge/as, ko pasekoje sukure sita, tai atsiprasau uz pastaraji sakyni ir sakau kad autorius siaip idiotas, nes faktas kad tokios draugystes egzistuoja. P.S. akivaizdus palyginimas deimantai reti, taigi autorius turetu neigti ju egzistavima isvis.
DRAUGYSTĖ - kad ir kokia būtų, kažkada vis tiek baigiasi
Sathus
5181
Anonimas
5635
nu jus paziurekit... Rimtai drauga is tuso parvelka :D nei apdraskytas, nei gerkle skyleta... Tvarkingas - viskas kaip priklauso :)
Anonimas
5636
Tikiuosi ne.
Milk.buckeT
5639
MAN NESVEIKAI JUOKINGA, O PO 14 KOMENTARO K O M A xD
Anonimas
5639
kam juokinga, tas traumuotas...
Anonimas
5639
PESIMISTAI, kam tokios demotyvacijos... dziaukimes siandiena, kad turim ta draugyste..
Anonimas
5639
Tj cia draugyste -_-sernas iki komos nusigere o liutas parnesa i namus -_-
Anonimas
5640
#6 pavarei :D
Anonimas
5640
#6 nuzudei mane su savo komentaru :D
Anonimas
5640
Zodziai teisingi.
Anonimas
5640
#6 XD
Anonimas
5640
Cia gal girta is po tuso parvelka :D
trupicc
5640
Xren tam
Anonimas
5640
Tikrai visada! Amžinos draugystės nėra. Visi žmonės miršta, tai nematau jokio amžinumo.
Anonimas
5640
nu gal nevisada.
Anonimas
5640
nu gal nevisada.
bellissima
5640
Tikrai ne visada. Melas.
|

