kazka paliko draugai.. :D yra tu amzinu draugysciu iki grabo lentos, so stfu, saliska autoriaus nuomone siuo atveju yra nuline ir parodo siauraprotiskuma ir nesuvokima. O jei as klystu, kad ji paliko drauge/as, ko pasekoje sukure sita, tai atsiprasau uz pastaraji sakyni ir sakau kad autorius siaip idiotas, nes faktas kad tokios draugystes egzistuoja. P.S. akivaizdus palyginimas deimantai reti, taigi autorius turetu neigti ju egzistavima isvis.
DRAUGYSTĖ - kad ir kokia būtų, kažkada vis tiek baigiasi
Sathus
5180
Anonimas
5634
nu jus paziurekit... Rimtai drauga is tuso parvelka :D nei apdraskytas, nei gerkle skyleta... Tvarkingas - viskas kaip priklauso :)
Anonimas
5635
Tikiuosi ne.
Milk.buckeT
5638
MAN NESVEIKAI JUOKINGA, O PO 14 KOMENTARO K O M A xD
Anonimas
5638
kam juokinga, tas traumuotas...
Anonimas
5638
PESIMISTAI, kam tokios demotyvacijos... dziaukimes siandiena, kad turim ta draugyste..
Anonimas
5638
Tj cia draugyste -_-sernas iki komos nusigere o liutas parnesa i namus -_-
Anonimas
5639
#6 pavarei :D
Anonimas
5639
#6 nuzudei mane su savo komentaru :D
Anonimas
5639
Zodziai teisingi.
Anonimas
5639
#6 XD
Anonimas
5639
Cia gal girta is po tuso parvelka :D
trupicc
5639
Xren tam
Anonimas
5639
Tikrai visada! Amžinos draugystės nėra. Visi žmonės miršta, tai nematau jokio amžinumo.
Anonimas
5639
nu gal nevisada.
Anonimas
5639
nu gal nevisada.
bellissima
5639
Tikrai ne visada. Melas.
|

