prieštarauju
Draugystė - Laikotarpis, kai tavo draugė neturi vaikino
Anonimas
5018
Anonimas
5570
buna
Leene
5790
Anonimas
5837
Apie mane draugės čiuju galėtų taip pasakyt, tik aš apie drauges ne..:D
Anonimas
5841
wo sitam tai pritariu,arba mano drauge totali paleistuve :D
Anonimas
5842
as bx bet neturiu merginos ;(
Anonimas
5859
PabradesGezo geriausi komentarai :D
Anonimas
5867
tiesa, man tokai situacija buvus
Anonimas
5873
netiesa
Anonimas
5873
netiesa.
PabradesGezas
5875
kas cia nx per nesamone vapse bbd krc nsmn blet nachui blet nu pzdc
Anonimas
5875
#17 Ble lopas :D pora metu viresnis dar sako kad malalietkos ;D Nu as pats ne desimtokas tik seip sakau..
Anonimas
5876
drauge liks drauge, tik laiko kartu maziau praleisit..
Anonimas
5876
Nu, ką žinau, jei tikra draugė ji bet kokiu atveju, ar su vaikinu, ar be jo, bus draugė. ;)
kasiakas
5876
#14 taigi malalietkos jie :D jiem anksciau :D
Anonimas
5876
Tai ten ne egzaminas šiaip. :)
GuoDy
5876
#14 Tavo žiniai, 10-okam, buvo šiandien..
Anonimas
5876
Lietuvių egzas gegužės 31d. tad neaišku kokiam tu čia internate rašei.
Anonimas
5876
#11 turbut rasiai "as draugiskas, draugu neturiu..." :D
Anonimas
5876
#1 tai ir tu berna susirask :) as nesisiulau tik... nors pala, AS SIULAUS ;)
Vyncas
5876
Šian apie draugystę lietuvių egze rašinį rašiau xD
LookAtMe
5876
Mergos tokios durnos :D
Anonimas
5876
teisybe. btw, grazus batai fotkej ;D
varna
5876
tai anokia ir drauge tada,jei palieka,kai susiranda vaikiną
Gusta-Fang
5876
#5 Butent!!!
Anonimas
5876
Cia labiau vaikinams skirta, kad kai jau drauge susiranda baxura, tai kaipo ir atsylina tave :)
inlOove
5876
gerai draugei tu visada busi gera drauge, nepriklausant nuo to ar ji turi vaikina ar ne.
GuoDy
5876
Faktas.
Anonimas
5876
+5
Mana
5876
Kaip nebūtų gaila,tai-tikra tiesa :)
SorrowAngel
5876
Tai jau jo... kai mano drauge svaigsta apie savo vaikina, o mano bedu visai neisklauso, tai jauciuos...
|

