Draugystė - Laikotarpis, kai tavo draugė neturi vaikino

2010.05.24 antoni
  • 218
31
draugyste,draugai,draugas,vaikinas,mergina







Nuotraukos nėra
Anonimas 5019    
prieštarauju
Nuotraukos nėra
Anonimas 5571    
buna
Nuotraukos nėra
Leene 5791    

Friendship - A periond, when your friend don't have a boyfriens
Nuotraukos nėra
Anonimas 5838    
Apie mane draugės čiuju galėtų taip pasakyt, tik aš apie drauges ne..:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5842    
wo sitam tai pritariu,arba mano drauge totali paleistuve :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5843    
as bx bet neturiu merginos ;(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5860    
PabradesGezo geriausi komentarai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5868    
tiesa, man tokai situacija buvus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5874    
netiesa
Nuotraukos nėra
Anonimas 5874    
netiesa.
Nuotraukos nėra
PabradesGezas 5876    
kas cia nx per nesamone vapse bbd krc nsmn blet nachui blet nu pzdc
Nuotraukos nėra
Anonimas 5876    
#17 Ble lopas :D pora metu viresnis dar sako kad malalietkos ;D Nu as pats ne desimtokas tik seip sakau..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5877    
drauge liks drauge, tik laiko kartu maziau praleisit..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5877    
Nu, ką žinau, jei tikra draugė ji bet kokiu atveju, ar su vaikinu, ar be jo, bus draugė. ;)
kasiakas 5877    
#14 taigi malalietkos jie :D jiem anksciau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5877    
Tai ten ne egzaminas šiaip. :)
GuoDy 5877    
#14 Tavo žiniai, 10-okam, buvo šiandien..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5877    
Lietuvių egzas gegužės 31d. tad neaišku kokiam tu čia internate rašei.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5877    
#11 turbut rasiai "as draugiskas, draugu neturiu..." :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5877    
#1 tai ir tu berna susirask :) as nesisiulau tik... nors pala, AS SIULAUS ;)
Vyncas 5877    
Šian apie draugystę lietuvių egze rašinį rašiau xD
LookAtMe 5877    
Mergos tokios durnos :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5877    
teisybe. btw, grazus batai fotkej ;D
varna 5877    
tai anokia ir drauge tada,jei palieka,kai susiranda vaikiną
Gusta-Fang 5877    
#5 Butent!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5877    
Cia labiau vaikinams skirta, kad kai jau drauge susiranda baxura, tai kaipo ir atsylina tave :)
inlOove 5877    
gerai draugei tu visada busi gera drauge, nepriklausant nuo to ar ji turi vaikina ar ne.
GuoDy 5877    
Faktas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5877    
+5
Mana 5877    
Kaip nebūtų gaila,tai-tikra tiesa :)
SorrowAngel 5877    
Tai jau jo... kai mano drauge svaigsta apie savo vaikina, o mano bedu visai neisklauso, tai jauciuos...
Grįžti į viršų