prieštarauju
Draugystė - Laikotarpis, kai tavo draugė neturi vaikino
Anonimas
5016
Anonimas
5568
buna
Leene
5788
Anonimas
5835
Apie mane draugės čiuju galėtų taip pasakyt, tik aš apie drauges ne..:D
Anonimas
5839
wo sitam tai pritariu,arba mano drauge totali paleistuve :D
Anonimas
5840
as bx bet neturiu merginos ;(
Anonimas
5857
PabradesGezo geriausi komentarai :D
Anonimas
5865
tiesa, man tokai situacija buvus
Anonimas
5871
netiesa
Anonimas
5871
netiesa.
PabradesGezas
5873
kas cia nx per nesamone vapse bbd krc nsmn blet nachui blet nu pzdc
Anonimas
5874
#17 Ble lopas :D pora metu viresnis dar sako kad malalietkos ;D Nu as pats ne desimtokas tik seip sakau..
Anonimas
5874
drauge liks drauge, tik laiko kartu maziau praleisit..
Anonimas
5874
Nu, ką žinau, jei tikra draugė ji bet kokiu atveju, ar su vaikinu, ar be jo, bus draugė. ;)
kasiakas
5874
#14 taigi malalietkos jie :D jiem anksciau :D
Anonimas
5874
Tai ten ne egzaminas šiaip. :)
GuoDy
5874
#14 Tavo žiniai, 10-okam, buvo šiandien..
Anonimas
5874
Lietuvių egzas gegužės 31d. tad neaišku kokiam tu čia internate rašei.
Anonimas
5874
#11 turbut rasiai "as draugiskas, draugu neturiu..." :D
Anonimas
5874
#1 tai ir tu berna susirask :) as nesisiulau tik... nors pala, AS SIULAUS ;)
Vyncas
5874
Šian apie draugystę lietuvių egze rašinį rašiau xD
LookAtMe
5874
Mergos tokios durnos :D
Anonimas
5874
teisybe. btw, grazus batai fotkej ;D
varna
5874
tai anokia ir drauge tada,jei palieka,kai susiranda vaikiną
Gusta-Fang
5874
#5 Butent!!!
Anonimas
5874
Cia labiau vaikinams skirta, kad kai jau drauge susiranda baxura, tai kaipo ir atsylina tave :)
inlOove
5874
gerai draugei tu visada busi gera drauge, nepriklausant nuo to ar ji turi vaikina ar ne.
GuoDy
5874
Faktas.
Anonimas
5874
+5
Mana
5874
Kaip nebūtų gaila,tai-tikra tiesa :)
SorrowAngel
5874
Tai jau jo... kai mano drauge svaigsta apie savo vaikina, o mano bedu visai neisklauso, tai jauciuos...
|

