prieštarauju
Draugystė - Laikotarpis, kai tavo draugė neturi vaikino
Anonimas
5017
Anonimas
5569
buna
Leene
5790
Anonimas
5836
Apie mane draugės čiuju galėtų taip pasakyt, tik aš apie drauges ne..:D
Anonimas
5840
wo sitam tai pritariu,arba mano drauge totali paleistuve :D
Anonimas
5841
as bx bet neturiu merginos ;(
Anonimas
5859
PabradesGezo geriausi komentarai :D
Anonimas
5866
tiesa, man tokai situacija buvus
Anonimas
5872
netiesa
Anonimas
5872
netiesa.
PabradesGezas
5874
kas cia nx per nesamone vapse bbd krc nsmn blet nachui blet nu pzdc
Anonimas
5875
#17 Ble lopas :D pora metu viresnis dar sako kad malalietkos ;D Nu as pats ne desimtokas tik seip sakau..
Anonimas
5875
drauge liks drauge, tik laiko kartu maziau praleisit..
Anonimas
5875
Nu, ką žinau, jei tikra draugė ji bet kokiu atveju, ar su vaikinu, ar be jo, bus draugė. ;)
kasiakas
5875
#14 taigi malalietkos jie :D jiem anksciau :D
Anonimas
5875
Tai ten ne egzaminas šiaip. :)
GuoDy
5875
#14 Tavo žiniai, 10-okam, buvo šiandien..
Anonimas
5875
Lietuvių egzas gegužės 31d. tad neaišku kokiam tu čia internate rašei.
Anonimas
5875
#11 turbut rasiai "as draugiskas, draugu neturiu..." :D
Anonimas
5875
#1 tai ir tu berna susirask :) as nesisiulau tik... nors pala, AS SIULAUS ;)
Vyncas
5875
Šian apie draugystę lietuvių egze rašinį rašiau xD
LookAtMe
5875
Mergos tokios durnos :D
Anonimas
5875
teisybe. btw, grazus batai fotkej ;D
varna
5875
tai anokia ir drauge tada,jei palieka,kai susiranda vaikiną
Gusta-Fang
5875
#5 Butent!!!
Anonimas
5875
Cia labiau vaikinams skirta, kad kai jau drauge susiranda baxura, tai kaipo ir atsylina tave :)
inlOove
5875
gerai draugei tu visada busi gera drauge, nepriklausant nuo to ar ji turi vaikina ar ne.
GuoDy
5875
Faktas.
Anonimas
5875
+5
Mana
5875
Kaip nebūtų gaila,tai-tikra tiesa :)
SorrowAngel
5875
Tai jau jo... kai mano drauge svaigsta apie savo vaikina, o mano bedu visai neisklauso, tai jauciuos...
|

