Draugystė - Laikotarpis, kai tavo draugė neturi vaikino

2010.05.24 antoni
  • 218
31
draugyste,draugai,draugas,vaikinas,mergina







Nuotraukos nėra
Anonimas 5017    
prieštarauju
Nuotraukos nėra
Anonimas 5569    
buna
Nuotraukos nėra
Leene 5790    

Friendship - A periond, when your friend don't have a boyfriens
Nuotraukos nėra
Anonimas 5836    
Apie mane draugės čiuju galėtų taip pasakyt, tik aš apie drauges ne..:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5840    
wo sitam tai pritariu,arba mano drauge totali paleistuve :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5841    
as bx bet neturiu merginos ;(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5859    
PabradesGezo geriausi komentarai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5866    
tiesa, man tokai situacija buvus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5872    
netiesa
Nuotraukos nėra
Anonimas 5872    
netiesa.
Nuotraukos nėra
PabradesGezas 5874    
kas cia nx per nesamone vapse bbd krc nsmn blet nachui blet nu pzdc
Nuotraukos nėra
Anonimas 5875    
#17 Ble lopas :D pora metu viresnis dar sako kad malalietkos ;D Nu as pats ne desimtokas tik seip sakau..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5875    
drauge liks drauge, tik laiko kartu maziau praleisit..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5875    
Nu, ką žinau, jei tikra draugė ji bet kokiu atveju, ar su vaikinu, ar be jo, bus draugė. ;)
kasiakas 5875    
#14 taigi malalietkos jie :D jiem anksciau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5875    
Tai ten ne egzaminas šiaip. :)
GuoDy 5875    
#14 Tavo žiniai, 10-okam, buvo šiandien..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5875    
Lietuvių egzas gegužės 31d. tad neaišku kokiam tu čia internate rašei.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5875    
#11 turbut rasiai "as draugiskas, draugu neturiu..." :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5875    
#1 tai ir tu berna susirask :) as nesisiulau tik... nors pala, AS SIULAUS ;)
Vyncas 5875    
Šian apie draugystę lietuvių egze rašinį rašiau xD
LookAtMe 5875    
Mergos tokios durnos :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5875    
teisybe. btw, grazus batai fotkej ;D
varna 5875    
tai anokia ir drauge tada,jei palieka,kai susiranda vaikiną
Gusta-Fang 5875    
#5 Butent!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5875    
Cia labiau vaikinams skirta, kad kai jau drauge susiranda baxura, tai kaipo ir atsylina tave :)
inlOove 5875    
gerai draugei tu visada busi gera drauge, nepriklausant nuo to ar ji turi vaikina ar ne.
GuoDy 5875    
Faktas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5875    
+5
Mana 5875    
Kaip nebūtų gaila,tai-tikra tiesa :)
SorrowAngel 5875    
Tai jau jo... kai mano drauge svaigsta apie savo vaikina, o mano bedu visai neisklauso, tai jauciuos...
Grįžti į viršų