#6 ir pamyles :D ant kapoto :D
Draugas apsidžiaugs, - kad likau gyva.
Anonimas
4624
Anonimas
4624
aisku apsidziaugciau, visa menesi nuostabia zmonele pabutu =DDDDDDD(kompensacija man butu =D)
Anonimas
4625
Tikrai ir dar pabuciuos :D
Anonimas
4625
bet gerai kad liko gyva
Anonimas
4625
krva dzipa apverte o_O
Anonimas
4627
#2 Žinos blondine kai tokia mašinele sukulti,bus jai liudna
Anonimas
4627
Apsidziaugs, kad likai gyva ir gales pats savo rankomis tave nuzudyti ;)
Anonimas
4627
Kurgi ne bl
|

