Draugai - Jei jie nerūko, vargu ar ir tu pradėsi rūkyti

2011.06.05 kalabokas
  • 172
19
Draugai







Nuotraukos nėra
Anonimas 5064    
jeigu ne tie draugai...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5217    
visi draugai ruko ir as tarp ju ir man px
Nuotraukos nėra
Anonimas 5500    
joks draugas neruko.. man net nesmagu prie draugu rukyt.. taigi bullshit.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5501    
Tiesa, pirmas rūkymo pabandymas ir buvo draugų įtaka. :)
Nuotraukos nėra
Arkangelas 5502    
Tiesa. Jei ne draugai, taip ir nemokėčiau rūkyt, bet, tačiau vis dar nerūkau :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5502    
Pats pradejau rukyt ir iki siol nesigailiu.
Punceka 5502    
Tai gūt, kad nepradėjot. Tik kaip keista, čia susirinko tik nerūkantys, o rūkantys kodėl nepasireiškia? Pamatė, kad kažkas rūko ir tiems reikia, bandos instinktas, lygiai taip pat su „mada“ ir kitom nesąmonėm :)
Apsiverkit 5502    
Arba jau nebe D:
Nuotraukos nėra
Anonimas 5502    
Daugelis mano draugų rūko,ir ne kartą siūlė,bet moku atsisakyt..Visiškai netraukia.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5502    
kai ruko kasnors tai kuo toliau einu ir vsio, fe
Nuotraukos nėra
Anonimas 5502    
Visi draugai ruko, o aš ne ir tai visai netrugdo.
povilasq 5502    
kps? rimtai kas cia per sh?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5502    
#6 nuomone mazai ka lemia, nes ji bet kada gali keistis. valios neturi
LogInGuy 5502    
Na, jeigu esi mulkis ir neturi savo nuomonės, tai kas kaltas..
MindziuX 5502    
Daugelis mano draugų rūko, tačiau aš ne. Nematau pointo tiesiog ir tiek.
wtf. 5502    
#2 Tai paaiskina tik tai, kad demotyvacija netikus.
Nuotraukos nėra
Vilius_4_eminem 5502    
Turiu pilna pažįstamų kurie pastoviai rūko, bet kad ir kiek verstų, aš net nepabandysiu. Nors, nemaža dalis pradeda rūkyt tik dėl kompanijos..
Spameris 5502    
#1 Tai paaiškina kodėl tu čia.
wtf. 5502    
Skirta 12 metu vaikam.
Grįžti į viršų